Szukaj

Magda Mołek oficjalnie skomentowała swój zaokrąglony brzuch. Jest w trzeciej ciąży? Internauci poruszeni

Magda Mołek - jest w trzeciej ciąży?

Magda Mołek - jest w trzeciej ciąży?

Magda Mołek, podczas finału Top Model, na scenie pojawiła się z nieco zaokrąglonym brzuchem. Czy jest w trzeciej ciąży? Dziennikarka oficjalnie skomentowała plotki. Jak na to wyznanie zareagowali internauci?

Magda Mołek, to jedna z popularniejszych gwiazd telewizji. Kiedy w zeszłym roku ponownie została mamą, zrezygnowała z części obowiązków, skupiając się na wychowywaniu dzieci. Czyżby jednak w jej życiu szykowała się kolejna rewolucja?

Magda Mołek jest w trzeciej ciąży? Internet spekuluje, gwiazda komentuje

Gwiazda, w zastępstwie za Joannę Krupę, poprowadziła finał ósmej edycji Top Model. Tego wieczoru pojawiła się w turkusowej sukience, bardzo przylegającej do ciała. Chociaż wyglądała świetnie, część internautów dostrzegła nieco zaokrąglony brzuszek. Czy oznacza on, że Magda Mołek jest w trzeciej ciąży?

Magda Mołek z zaokrąglonym brzuchem podczas finału Top Model

Magda Mołek z zaokrąglonym brzuchem podczas finału Top Model

Dziennikarka początkowo ignorowała spekulacje internautów. Kiedy jednak te przybrały na sile, zdementowała je w najnowszym wpisie na Instagramie. Przyznała, że rozmiar brzucha nie jest najważniejszy:

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. (…) W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie – nomen omen – o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego.

View this post on Instagram

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” ???? Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie – nomen omen – o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od …czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy – niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej ????Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Magda zaznaczyła, że w czasach, kiedy promowane są płaskie brzuchy, ona nie zamierza ulec trendom:

Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od …czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy – niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej. Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też. Miłego wieczoru.

Wpis poruszył obserwatorów gwiazdy, którzy przyznawali, że:

  • Kochom Cię za te słowa! Wyglądasz przepięknie! Kochana, a tym co uważają, że Twój brzuch jest ciążowy powiedz „ #ukochojsie „bo wydaje mi się, że chyba się nie ukochali – przyznał Qczaj.
  • @magda_molek brawo. To prawda! – zaznaczała Martyna Wojciechowska.
  • Gdzie Ty masz ten brzuch? – zapytała Ada Fijał.
  • Jest Pani naturalna i prawdziwa.
  • Jak bardzo potrzebny post i jak bardzo się utożsamiam.

Zobacz: Magda Mołek od stóp do głów w stylizacji z taniej sieciówki! Podczas jednej wizyty w sklepie skompletowała genialny zestaw


Magda Mołek, Sandra Dorsz - finał Top Model 8

Magda Mołek, Sandra Dorsz - finał Top Model 8

Magda Mołek z zaokrąglonym brzuchem podczas finału Top Model

Magda Mołek z zaokrąglonym brzuchem podczas finału Top Model

Magda Mołek, Michał Piróg - finał Top Model 8

Magda Mołek, Michał Piróg - finał Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×