Magda Mołek cierpi na bezsenność. „Nie mogę spać… Od wielu, wielu miesięcy…”. Znamy powody

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek zaniepokoiła swoich fanów postem w social mediach. Wyznała, że nie może spać. Co powoduje jej bezsenność?

Magda Mołek od wielu lat jest związana z dziennikarstwem. Swoją karierę zaczynała w TVP. Stamtąd przeniosła się do TVN, gdzie spędziła kilkanaście lat. Od 2004 do 2019 roku była prowadzącą Dzień Dobry TVN i była jedną z bardziej lubianych prowadzących.

Chociaż Mołek zakończyła przygodę z telewizją, nie zrezygnowała z pracy. Przeniosła swoją działalność do sieci. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie publikuje wywiady z gwiazdami. Minęło już sporo czasu od momentu, w którym zadebiutował on w internecie. Gwiazda nie żałuje swojej decyzji.

Jej kanał na YouTube prężnie się rozwija, ale dostarcza też niemałej zgryzoty. Dlaczego Magda Mołek nie śpi po nocach?

Magda Mołek nie może spać

Magda Mołek w swoich mediach opublikowała post, w którym wyznała, że cierpi na bezsenność. Nie może spać, bo zamartwia się tym, co się dzieje wokół nas, ale także dlatego, że szuka inspiracji na rozmowy na swoim kanale na Youtube i na to, żeby chociaż trochę sprawić, że będzie lepsze jutro.

Nie mogę spać… Od wielu, wielu miesięcy… Po nocach zwykle się martwię albo szukam pomysłów. Na rozmowy, na lepsze jutro, na szczęście. Jeśli Wy też jeszcze nie śpicie, to chodźcie do mnie na YouTube’a.

Zapowiedziała także rozmowę z Mają Ostaszewską.

Mam dla Was rozmowę z Mają Ostaszewską. Dowiedziałam się podczas naszego spotkania, że jest przynajmniej jeden powód bezsenności, który nas łączy – napisała dziennikarka.

Podczas rozmowy dokładnie okazało się, czym między innymi spowodowana jest bezsenność dawnej gwiazdy TVN. Kiedy Maja Ostaszewska opowiadała o swoich działaniach na granicy z Białorusią, Mołek zalała się łzami.

Muszę ci powiedzieć, że mam taką konstrukcję, że pewnie ciężko by mi się było uśmiechać i mieć tę energię, gdybym nie działała. Dla mnie to jest też ulga. Więc ja pomagam, robię coś dobrego dla innych, ale powiem ci szczerze, że zanim włączyłam się tak mocno np. w pomoc na granicy, ja byłam na granicy depresji. Naprawdę nie mogłam spać, ryczałam co chwilę, robiłam ciepłą herbatę mojej córeczce rano, albo kakao, żeby się rozgrzała, zanim wstanie i natychmiast myślałam o tych dzieciach w lesie i po prostu ryczałam jak głupia, jakoś tak ukradkiem. Koszmar jakiś. Więc nie ukrywam, że te działania bardzo mi pomogły – mówiła aktorka.

Opowiedziała także o tym, czy można nauczyć się empatii. Cała rozmowa poniżej.


Magda Mołek

Magda Mołek

scena z: Magda Mołek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Magda Mołek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Magda Mołek - gwiazdy na evencie biżuterii

Magda Mołek - gwiazdy na evencie biżuterii

Komentarze

 • Gośćmaria pisze:

  W koło Pani są na pewno biedne osoby ,proszę im pomóc bez rozgłosu, będzie Pani spala głębokim snem.Powodzenia

 • Gośćjola pisze:

  Molek za dobrze w dupie masz. Może twoje nieczyste sumienie nie pozwala Ci spać

 • Gość pisze:

  To widać bo bardzo zmarniałaś

 • Gość Dorota pisze:

  Dobre są tabletki na bezsenność,martwi mnie że na własnym podwórku,często za ścianą dzieją się tragedię i tutaj cisza,bo co ,no te panie nie mają sąsiadów,w wypasionych domach,kasa ,w d…e mają ci się dzieje obok,lepiej pokazać jak się bardzo martwią o innych i jak walczą,tylko że podjęli ryzyko i znali konsekwencje, ludzi żal, to fakt ,ale bliżej mi babcia z niską emerytura która nie ma na leki często na chleb,a jak pomogę to nikt nie zauważy tego oprócz niej ,zmartwienie o czym zrobić program,zaprosić kontrowersyjne koleżanki i je zapromować będzie oki, żenada

  • Gość pisze:

   Z czegoś musi żyć kredyty płacić zaraz będzie miała depresję ludzie będą kasę dla niej zbierać, biedna wypalona zawodowo kobieta ma zmartwienie żenada

 • Gość pisze:

  zestarzala sie zbrzydla to zaczela myslec

 • GośćDziunia pisze:

  One obydwie są chore i nawiedzone

 • Do roboty pisze:

  Mniej promowania sie i robienia zasięgów na gadaniu o chory pieskach, chory dzieciach, ratowaniu klimatu, konstytucji, demokracji, „wolnych” mediów, edukacji seksualnej cudzych dzieci i panie będą spały prawidłowo. Oprócz tego proponuje prace w biedronce na kasie to zawsze pomaga na bezsenność i nawet nie będzie czasu na płacz.

  • Lulu pisze:

   Każdy ma wybór co chce w życiu robić . Być może Ty pracujesz na kasie w biedronce i się w tym spełniasz. Magda Mołek robi podcasty- moim zdaniem w większości świetne rozmowy z inspirującymi ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia. Najważniejsze to nie wpieprzać się komuś do życia – nie lubisz jej to nie oglądaj, nie słuchaj, zajmij się swoim życiem.

  • Do roboty pisze:

   Lulu, Pani Mołek uważa że każda kobieta powinna mieć wibrator. Już kupiłaś ??? Jak działa ??? Fajna inspiracja. To pani Mołek wpieprza sie w cudze życie i mówi wam jak żyć. I ten jej słownik wyrazów bliskoznacznych … jesteś wspaniała, wyjątkowa, jedyna, cudowna, powiedz „nie”, masz prawo sie realizować. Życzę każdemu budowanie relacji z drugim człowiekiem na mówieniu „nie”. Powodzenia. Ta Pani jest ofertą dla nieuków.

  • Gośćjola pisze:

   Tak jest niech paniusia idzie do roboty za 3 tysiaki biedronka albo szpital

 • Gość pisze:

  Chore \'elity\'

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×