Szukaj

Magda Mołek pokazała się bez makijażu. Zero retuszu. Odważne zdjęcie

Magda Mołek opublikowała na Instagramie post, w którym dodaje otuchy internautom w trudnym czasie kwarantanny. To odważne zdjęcie - bez makijażu i retuszu. Jak wygląda gwiazda?
Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek jest bardzo lubianą dziennikarką, ma spore grono fanów, a jej Instagram obserwuje ponad 300 tysięcy osób. Ceniona jest za niesamowitą szczerość, bezpretensjonalny sposób bycia, profesjonalizm i empatię. Bezpośredniość i naturalność spowodowała, że jest podziwiana tak samo przez panów, jak i panie.

Dzisiejszym zdjęciem na Instagramie nie tylko potwierdziła, że czuje swoich obserwujących, ale udowodniła także, że jest pewnością siebie i swojej urody kobietą. Nie każda gwiazda telewizji zdecydowałaby się opublikować takie zdjęcie.

Magda Mołek zdjęcie bez makijażu

Magda Mołek nie koloryzuje rzeczywistości. Przedstawia sprawy takimi, jakie są, tak jak je odbiera i widzi. Szczere podejście spowodowało, że cieszy się wielkim zaufaniem wśród odbiorców. Obecnie wszyscy stają przed nie lada wyzwaniem. Epidemia koronawirusa przewartościowała i zmieniła nasze życie o 180 stopni.

Zamknięci w domach, przestraszeni tym, co może przynieść nam przyszłość, popadamy w coraz większą frustrację. Magda Mołek jest świetnym obserwatorem rzeczywistości i doskonale wyczuwa te nastroje. Opublikowała więc post ku pokrzepieniu.

Zaczynamy kolejny tydzień… Oddzieleni od siebie nawzajem, ale jednak chyba jak nigdy – połączeni  Wbrew wszystkiemu, przez ostatnie tygodnie okazaliście tyle DOBRA, MIŁOŚCI, ODDANIA. Mówiliśmy o tylu pomocnych dłoniach, tak pięknych akcjach zbiórki pieniędzy, sprzętu, wspólnego czytania bajek, wsparcia seniorów, sąsiedzkiej pomocy, kupowania u rodzimych wytwórców, i wielu, wielu innych. I chociaż jest nam trudno teraz, jeszcze będziemy wspominać ten czas jako wyjątkowy. Zobaczycie. Uszy do góry!!! Niebo nad nami wciąż jest błękitne. P.s. Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija S.J. Lec #faith #hope #love #wiara #nadzieja #miłość – napisała gwiazda.

View this post on Instagram

Zaczynamy kolejny tydzień… Oddzieleni od siebie nawzajem, ale jednak chyba jak nigdy – połączeni ❤️ Wbrew wszystkiemu, przez ostatnie tygodnie okazaliście tyle DOBRA, MIŁOŚCI, ODDANIA. Mówiliśmy o tylu pomocnych dłoniach, tak pięknych akcjach zbiórki pieniędzy, sprzętu, wspólnego czytania bajek, wsparcia seniorów, sąsiedzkiej pomocy, kupowania u rodzimych wytwórców, i wielu, wielu innych. I chociaż jest nam trudno teraz, jeszcze będziemy wspominać ten czas jako wyjątkowy. Zobaczycie ❤️ Uszy do góry!!! Niebo nad nami wciąż jest błękitne ❤️ P.s. Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija S.J. Lec #faith #hope #love #wiara #nadzieja #miłość

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Wyjątkowy post opatrzyła wyjątkową fotografią. Pozuje zupełnie bez makijażu. Do tego ujęcie pokazuje zmarszczki. Nie ma retuszu. Jest szczerość i prawdziwa Magda Mołek. Szlachetne zdjęcie.

Fani docenili post, tysiące serduszek w komentarzach są tego najlepszym dowodem.

Zobacz także: Magda Mołek w szczerej do bólu rozmowie o macierzyństwie: „Mamo albo mi pomożesz, albo umrę, bo nie daję rady”


Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek w fioletowej kurtce z sieciówki

Magda Mołek w fioletowej kurtce z sieciówki

Magda Mołek - makijaż, TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - makijaż, TVN wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×