Magda Mołek bez makijażu promuje swój nowy projekt. Od dawna nie widzieliśmy jej w tak naturalnym wydaniu

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek bez makijażu promuje swój nowy internetowy cykl. Dziennikarka, która jest ogromną fanką literatury, od teraz będzie regularnie publikować na Instagramie recenzje swoich ulubionych książek. Fani są wręcz zachwyceni.

Magda Mołek od lat ma opinię jednej z najbardziej cenionych dziennikarek w Polsce. Jej programy cieszą się niesłabnącą popularnością. Śmiało można stwierdzić, że to ona jest najjaśniejszą gwiazdą stacji TVN Style, w której od lat przepytuje gwiazdy w programie W roli głównej. Do niedawna mogliśmy podziwiać ją również jako gospodynię Dzień Dobry TVN, z którego odeszła w wakacje. Nie oznacza to jednak, że Mołek narzeka na nudę – wprost przeciwnie, w wolnych chwilach spełnia swoje największe pasje, takie jak czytanie książek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Magda Mołek wyjaśniły sobie nieprzyjemną sytuację sprzed 5 lat. Zobaczyła to cała Polska

Magda Mołek bez makijażu promuje swój nowy projekt

Na Instagramie gwiazdy TVN pojawił się nowy wpis, który zasługuje na szczególną uwagę nie tylko u jej fanów, ale też wszystkich miłośników literatury. Magda Mołek zapowiedziała, że od teraz będzie regularnie dzielić się z internautami swoimi opiniami na temat każdej przeczytanej książki. Wszystko to w ramach wirtualnego cyklu: Okienko mola książkowego.

Otwieram dziś mój autorski cykl „okienko Molka książkowego”. Co jakiś czas pokażę Wam, co czytam/przeczytałam i dlaczego. Będzie to, z jednej strony, odpowiedź na Wasze powtarzające się prośby o moje książkowe rekomendacje, z drugiej spełnienie mojego dziecięcego marzenia, by wszyscy dowiedzieli się, jaką radość daje czytanie książek – czytamy w powitalnej wiadomości na profilu prezenterki.

Na pierwszy ogień poszedł Widnokrąg Wiesława Myśliwskiego. Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję?

Na zdjęciu mam zaszczyt trzymać Widnokrąg Wiesława Myśliwskiego, książkę wybitnego pisarza, do którego twórczości, przyznaję, musiałam dorosnąć. Kiedy przed laty sięgnęłam po tę lekturę, nie byłam w stanie pojąć jej magii. Musiałam swoje przeżyć i zrozumieć, by teraz czytać tę powieść jakby trochę o… nie wiem… o sobie? Niedawno prowadziłam uroczystość wręczania Nagród im. C.K. Norwida dla wybitnych polskich twórców, gdzie Autor odebrał statuetkę w dziedzinie literatury za „Ucho igielne”. Miałam jedyną w swoim rodzaju okazję zobaczyć i posłuchać na żywo, jak wrażliwym człowiekiem jest Pan Wiesław Myśliwski. Jego książki są dla mnie właśnie o tym, czego nie chcemy na co dzień dostrzegać: o wrażliwości na rzeczywistość. Czytajcie na zdrowie! – przekonuje Mołek.

Zobacz: Magda Mołek krytycznie o ciąży i porodzie: „Nieprzespane noce, cesarskie cięcie, karmienie piersią, to wszystko było…”

View this post on Instagram

Otwieram dziś mój autorski cykl „okienko Molka książkowego” ???? Co jakiś czas pokażę Wam, co czytam/przeczytałam i dlaczego. Będzie to, z jednej strony, odpowiedź na Wasze powtarzające się prośby o moje książkowe rekomendacje, z drugiej spełnienie mojego dziecięcego marzenia, by wszyscy dowiedzieli się, jaką radość daje czytanie książek ????☀️ Na zdjęciu mam zaszczyt trzymać Widnokrąg Wiesława Myśliwskiego, książkę wybitnego pisarza, do którego twórczości, przyznaję, musiałam dorosnąć. Kiedy przed laty sięgnęłam po tę lekturę, nie byłam w stanie pojąć jej magii. Musiałam swoje przeżyć i zrozumieć, by teraz czytać tę powieść jakby trochę o… nie wiem… o sobie?Niedawno prowadziłam uroczystość wręczania Nagród im. C.K. Norwida dla wybitnych polskich twórców, gdzie Autor odebrał statuetkę w dziedzinie literatury za „Ucho igielne”. Miałam jedyną w swoim rodzaju okazję zobaczyć i posłuchać na żywo, jak wrażliwym człowiekiem jest Pan Wiesław Myśliwski. Jego książki są dla mnie właśnie o tym, czego nie chcemy na co dzień dostrzegać: o wrażliwości na rzeczywistość. Czytajcie na zdrowie! #okienkoMolka #czytanie #książki #radość #nazdrowie

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Magda jest jedną z tych gwiazd, którą twórcy nieustannie zapraszają do różnego rodzaju projektów, a marki proponują lukratywne kontrakty za reklamowanie ich produktów. Nic w tym dziwnego, bowiem żona cenionego warszawskiego prawnika jest bardzo utalentowana, zmysłowa i zawsze prezentuje się fenomenalnie. Jakby tego było mało, stawia na naturalność, którą docenia potężne grono odbiorców. W takim też wydaniu pojawiła się na zdjęciu, na którym dumnie pozuje ze swoją najnowszą lekturą.

Trzeba przyznać, że bez mocnego, telewizyjnego makijażu, Magda Mołek wygląda tak samo świetnie, a może nawet jeszcze lepiej. Nadal jest bardzo piękna i kobieca, jednak w zupełnie inny, nieznany dotąd sposób.

Zobacz: Magda Mołek ma nową fryzurę. Ledwo ją poznaliśmy


Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek – Bal TVN 2019

Magda Mołek – Bal TVN 2019

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×