Magda Mielcarz w żałobie: „Agatko, nie zrozumiem, dlaczego musiałaś odejść tak wcześnie”. Płaczemy razem z nią

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz jest w żałobie, o czym poinformowała na Instagramie. Udostępniła post, w którym żegna swoją przyjaciółkę Agatę.  

Magda Mielcarz to kobieta orkiestra. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka i aktorka. Popularność przyniosły jej dwa programy, które współprowadziła —  Top Model i The Voice of Poland. Aktualnie spełnia się jako piosenkarka, a prywatnie jest żoną i matką.

Magda na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie towarzyszą jej mąż Adrian Ashkenazy, który jest prawnikiem i biznesmenem oraz dwie córki. Gwiazda stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas zaprasza internautów do swojego życia prywatnego.

Niedawno pochwaliła się odważną metamorfozą. Chociaż przez lata nosiła blond włosy, pod koniec grudnia postawiła na nowy, ciemniejszy kolor.

Magda Mielcarz jest w żałobie. Poinformowała o śmierci przyjaciółki

Przeważnie gwiazda w swoich mediach społecznościowych publikuje optymistyczne posty. Tym razem jest inaczej. Magda w nowym wpisie w social mediach poinformowała o śmierci przyjaciółki – Agaty.

Magda Mielcarz opublikowała zdjęcie koleżanki. W opisie podkreśliła, że traktowała ją jak siostrę. Wspomniała wspólne czasy w Nowym Jorku, gdy mogła liczyć na jej wsparcie.

Kochana Agatko… Nigdy nie zrozumiem, dlaczego musiałaś odejść tak wcześnie… Dla mnie jednak — osoba, którą się kocha, nie odchodzi nigdy… Jesteś moją siostrą- jeśli nie z urodzenia to z wyboru… Jezu te nasze czasy w Nowym Jorku!! Kto zawsze przygarnął Mielcarę pod własny dach, kiedy była „między mieszkaniami”? Ba- nawet spałyśmy w jednym łóżku!! Ździcha (bo tak na Ciebie mówiłam) zawsze byłaś i będziesz DE best… Nauczyłaś mnie jak pielęgnować przyjaźnie i jak kroić mango… Poprawiałaś z totalną cierpliwością mój straszny angielski, kiedy przeprowadziłam się do NY – zawsze dyskretnie…

Podobnie było na ślubie piosenkarki, na którym „siostra” pełniła funkcję tłumacza:

Na moim weselu byłaś non stop przy moich Rodzicach i tłumaczyłaś wszystko na polski. Kocham Cię Ździcha i zawsze będziesz ze mną.

Magdzie składamy wyrazy współczucia.


Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Magda Mielcarz pożegnała przyjaciółkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×