Szukaj

Magda Mielcarz pokazała amerykańskie mieszkanie po remoncie. Kilka detali odmieniło wnętrze na jeszcze piękniejsze

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz zaaranżowała kolejny pokój, czym pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że wystrój wnętrza robi wrażenie.

Magda Mielcarz jest kobietą wielu talentów. Pierwsze kroki w polskim show-biznesie stawiała jako aktorka i modelka, a także współprowadząca programy rozrywkowe The Voice of Poland oraz Top ModelPo pewnym czasie porzuciła występowanie przed kamerami. Obecnie zawodowo realizuje się jako piosenkarka, a prywatnie jako żona i matka.

Mielcarz mieszka w Los Angeles, gdzie towarzyszy jej mąż Adrian Ashkenazy, który jest prawnikiem i biznesmenem. Wspólnie wychowują dwie córki – urodzoną w 2009 roku Mayę oraz Indirę, która jest cztery lata od niej młodsza.

Magda Mielcarz pokazała, jak mieszka w USA

Magda stara się być w stałym kontakcie z fanami. To dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie zdradza wybrane momenty z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy zaprezentowała nową fryzurę. Postawiła na nieco ciemniejsze włosy.

Gwiazda co jakiś czas pokazuje stylowo wyposażone wnętrza, jakimi otacza się na co dzień. Ostatnio pochwaliła się kolejnym pokojem, w którym znajduje się domowe studio. W pomieszczeniu jest jasna kanapa, na której leżą włochate poduszki. Tuż przed nią rozciąga się jasnobrązowy dywan. Na białej ścianie umieszczono przyciągający spojrzenia, czarno-biały obraz. Do niedawna przestrzeń przed sofą była pusta, od teraz stoją na niej dwa stoliki z jasnymi blatami.

Magda Mielcarz jest zadowolona z zakupu, o czym poinformowała w opisie pod zdjęciami. Zdradziła, że bardzo cieszy się z każdej zmiany, którą wprowadza w swoim otoczeniu.

Jestem podekscytowana wprowadzaniem każdego nowego elementu do mojego małego studia. Przywitajcie się z moimi dwiema nowymi pięknościami.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują wygląd pomieszczenia:

  • Te poduszki są takie super.
  • Świetny wybór z tymi stolikami. Niby zmiana niewielka, ale różnica spora.
  • Piękne jest to Twoje mieszkanie. Obraz na ścianie jest cudowny, zakochałam się w nim.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Magda Mielcarz wpuściła internautów do swojego stylowego domu. Więcej zdjęć pięknie wyposażonych wnętrz możecie zobaczyć tutaj.


Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Magda Mielcarz pochwaliła się studiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×