Dawno niewidziana Magda Mielcarz wraca odmieniona. Już nie jest blondynką. Zafundowała sobie nowy kolor

Magda Mielcarz przeszła odważną metamorfozę

Magda Mielcarz przeszła odważną metamorfozę

Magdalena Mielcarz nie jest już blondynką. Przeszła odważną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda?

Magda Mielcarz jest osobą wielu talentów. Zaistniała jako modelka i aktorka, a teraz spełnia się jako wokalistka. Popularność przyniosły jej dwa programy, które współprowadziła — pierwsza edycja Top Model, a także pierwszy i piąty sezon The Voice of Poland.

Magda na co dzień mieszka z mężem i dwiema córkami w Los Angeles. Stara się być jednak w stałym kontakcie z fanami i udziela się w social mediach.

Magda Mielcarz w nowych włosach. Jak wygląda?

Mielcarz prowadzi konto na Instagramie, które śledzi prawie 100 tysięcy fanów. Dzieli się z nimi efektami sesji zdjęciowych, w których bierze udział, pokazuje codzienne życie, a także zabiera głos w ważnych sprawach. Tak jak pod koniec października, gdy wsparła Strajk Kobiet w Polsce (podobnie jak wiele innych gwiazd – więcej przeczytasz tutaj). Dodała zdjęcie plakatu, które opatrzyła krótkim komentarzem:

Bardzo smutny dzień dla Polskich Kobiet. Brak słów..

Magda przez wiele lat nosiła blond włosy. Chociaż ich długość co jakiś czas się zmieniała, kolor był taki sam. Okazuje się, że jest on już tylko wspomnieniem. Gwiazda wybrała znacznie ciemniejszy, brązowy odcień, o czym poinformowała w sieci. Dodała zdjęcie, na którym prezentuje efekt metamorfozy. Krótko ją skomentowała:

I did it! #newhair #newme #idzienowe

Zmiana przypadła internautom do gustu. W komentarzach komplementują nowy wygląd Magdy:

  • Genialnie. Ty jesteś tak piękna, że każdy kolor będzie wyglądał zjawiskowo. Cudownych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i rodziny.
  • Bardzo ładnie! Świetny naturalny kolor i to cięcie. Wyglądasz rewelacyjnie, jesteś taka piękna. Zreszta pięknemu to we wszystkim chyba pięknie 😉
  • Śliczna fryzura. Ten kolor idealny, taki naturalny, super!

Dodajmy, że nie jest to jedyne foto, które w ostatnim czasie spodobało się fanom gwiazdy. Nie szczędzili też słów uznania pod zdjęciem, na którym pokazała się w naturalnym wydaniu. Pozowała w samochodzie, miała na sobie skórzaną kurtkę i eleganckie okulary. Na jej twarzy nie można było dostrzec nawet najmniejszej zmarszczki.


Magda Mielcarz przeszła odważną metamorfozę

Magda Mielcarz przeszła odważną metamorfozę

Magda Mielcarz w żółtej stylizacji promuje singiel Summer Hobby w Dzień Dobry TVN

Magda Mielcarz w żółtej stylizacji promuje singiel Summer Hobby w Dzień Dobry TVN

Magdalena Mielcarz pokazała mamę

Magdalena Mielcarz pokazała mamę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×