Magda Mielcarz pokazała jak mieszka. Wnętrza piękne, ale to taras robi największe wrażenie

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz od kilku lat mieszka razem ze swoją rodziną w Los Angeles. Gwiazda od niedawna zmieniła artystyczny pseudonim i jest bardzo aktywna w social mediach. Przy okazji możemy zobaczyć jak mieszka. Jak wygląda jej dom?

Magda Mielcarz od zawsze kochała muzykę. Gwiazda swoją przygodę wokalną rozpoczynała już jako nastolatka w zespole dziecięcym Gawęda. Później zaczęła robić karierę w świecie mody. Jako 15-letnia dziewczyna współpracowała z największymi markami na świecie. Była pierwszą Polką, która pracowała przy kampanii reklamowej kosmetyków L’Oreal. Swoich sił próbowała także w aktorstwie. Szerszej publiczności dała się poznać swoją rolą pięknej Ligii Kalliny w filmie Quo Vadis. Później brała udział w europejskich produkcjach.

Polscy fani bardzo polubili ją, gdy zaczęła pojawiać się w popularnych telewizyjnych shows. Zadebiutowała jako współprowadząca pierwszą edycję programu Top Model. Pojawiła się także w roli gospodyni w dwóch edycjach muzycznego programu The Voice of Poland. Razem z Hubertem Urbańskim poprowadziła pierwszą edycję programu Dwójki, a później wróciła na ekrany dopiero w piątej jego odsłonie. Od niedawna bardzo rzadko pokazuje się w polskich mediach i skupia się głównie na swojej muzycznej karierze, którą robi za oceanem.

Magda Mielcarz pokazała swój piękny dom

Magda w 2008 roku przeprowadziła się do USA. Najpierw zamieszkała w Nowym Jorku, a później razem ze swoim mężem Adrianem Ashkenazy zamieszkali w Los Angeles. Tam też wychowują swoje dwie córeczki Mayę i Indirę. Gwiazda cały czas pracuje nad swoją karierą i nagrywa kolejne single. Promuje wszystko w social mediach i jest bardzo aktywna na Instagramie. Jakiś czas temu przyjęła także pseudonim artystyczny – LVMA BLACK.

Dzięki jej aktywności w sieci możemy zobaczyć jak mieszka i urządziła swój piękny dom. Na prowadzonym przez nią profilu nie brakuje kadrów z przestronnych wnętrz.

Gwiazda może się pochwalić przepięknym domem, w którym nie brakuje nawet domowego studia nagrań. Widzimy, że w całej posiadłości dominują jasne kolory. Ściany w pomieszczeniach pomalowane są na biało, a na podłogach znajduje się bardzo jasna wykładzina. Wnętrze ocieplają ramy okienne zrobione z jasnego drewna i meble w takim samym odcieniu. Nie brakuje tutaj także stylowych dodatków, jak na przykład kanapa w kolorze czerwonego wina, czy rzeźbione lustro.

Ogromne wrażenie robi też przepiękny taras, na którym znajdują się wygodne meble. Można wyjść do naprawdę imponującego ogrodu, który jest bardzo zadbany i obsadzony mnóstwem roślin.  Dookoła posiadłości rozciąga się widok, który zapiera dech w piersiach.

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że gwiazda w Los Angeles wiedzie bajkowe życie.


Magdalena Mielcarz pokazała dom

Magdalena Mielcarz pokazała dom

Magdalena Mielcarz pokazała dom

Magdalena Mielcarz pokazała dom

Magdalena Mielcarz pokazała dom

Magdalena Mielcarz pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×