Nowa partnerka Tomasza Karolaka wydała płytę! Nagrywała z największymi gwiazdami!

DZIUN Magdalena Malicka kto to?

Kim jest Dziun, partnerka Tomasza Karolaka?

Tomasz Karolak wywołał niemałe poruszenie, gdy 8 października pojawił się na premierze filmu 7 uczuć w towarzystwie ślicznej modelki. Szybko okazało się, że nowa partnerka aktora ma całkiem ciekawą przeszłość. Tajemnicza kobieta to Magdalena Malicka – doskonale znana fanom reaggae i muzyki alternatywnej jako Dziun.

Wiadomo już kim jest ślicznotka u boku Tomasza Karolaka! Na Instagramie rozgrzewa zmysły do czerwoności

Związek Dziun i Piotra Banacha

Dziun w przeszłości była partnerką Piotra Banacha, współzałożyciela zespołu HEY, autora wielu przebojów Kasi Nosowskiej. Ukochana Karolaka nagrała z nim kilka piosenek na płytę Wu-Wei, na której swój wielki powrót muzyczny zaliczyła Alicja Janosz (wówczas Dziun i Alicja były przyjaciółkami). Album promowały single Jej piosenka o miłości Ściana z teledyskiem, w którym możemy zobaczyć kilka wspólnych ujęć z Banachem i Dziun.

Gdy Magdalena Malicka nagrywała z Piotrem Banachem, była jeszcze nastolatką. W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak się poznali:

Przeczekał dwa lata. Spotykaliśmy się, ale zaczęliśmy być parą, kiedy miałam szesnaście lat. I tak, masz rację, był moim mądruskiem. Po rozwodzie rodziców wychowywałam się wtedy u boku mamy i jej drugiego męża. Piotrek był więc takim nauczycielem życia, psychicznym „ojcem”. Wciągał mnie, Alicję Janosz i Gutka w kilkugodzinne rozmowy, oglądanie koncertów, pokazywał nowe zespoły, artystów. Dużo nas nauczył.

Para rozstała się po 11 latach:

Znaliśmy się jak łyse konie, spędzaliśmy dużo czasu razem. Trudno wszystko wymienić, co mu zawdzięczam. Na pewno muzyczne wychowanie i mądrość życiową… oraz reggae! A jego już zapytajcie, czego on mi zawdzięcza.

Piosenki Dziun, solowa płyta AMBA

Sukces krążka, ciekawa barwa głosu i ponadprzeciętna uroda sprawiły, że Dziun zainteresowali się wydawcy z MyMusic, którzy zaproponowali jej nagranie solowego albumu. Płyta Amba trafiła do sprzedaży w 2011 roku. Krążek promował singiel Dobrze jest, w którym można usłyszeć odniesienie do muzyki reggae – nurtem tym wokalistka zainteresowała się przy okazji współpracy z zespołem Banacha Indios Bravos, to właśnie tam poznała słynnego Gutka.

O swoim muzycznym debiucie Dziun pisała:

Młoda, piękna, odważna, ale przede wszystkim niezwykle utalentowana. Dziewczyna z okładek Playboya i Elle, jednocześnie wokalistka i autorka tekstów.

Do osłuchania albumu Magdalena zachęcała słowami:

Jestem przekonana, że jeśli usunąć wszelkie potencjalne uprzedzenia – bo modelka, bo Tede, bo Banach – wiele osób polubi to, co robię. Wystarczy wstukać „DziunOfficial” na Facebooku, Soundcloudzie lub You Tube, żeby znaleźć moją muzykę i teledyski.

Dziun w rozmowie dla Studenta wyjaśniła, co oznacza jej pseudonim:

Pseudonim oznacza, że jestem dorosłą i świadomą siebie kobietą, że jestem odważna i prawdziwa, ale patrzę na siebie i życie z przymrużeniem oka. Zwali mnie Magdą, Madzią, Madziunią, Dziunką… aż powstała Dziun.

Poniżej najpopularniejsze teledyski i piosenki Dziun. Ciekawe, czy zna jest Tomasz Karolak…

Tomasz Karolak pokazał swoją nową partnerkę! Jest przepiękna, wygląda jak modelka „Playboya”! [WIDEO]

Roznegliżowana Renata Kaczoruk chwali się boskimi pośladkami na Ibizie. Nie wszystkim przypadło to do gustu

Zamienił polskie liceum w Hogwart i otwarcie mówi, że jest gejem. Oto najlepszy nauczyciel roku


Magdalena Dziun i Piotr Banach w teledysku

Magdalena Dziun i Piotr Banach w teledysku

Dziun, okładka płyty Amba

Dziun, okładka płyty Amba

Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka

Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×