Szukaj

Wielka radość w TVN-ie! Gwiazda stacji wzięła cichy ślub! Na weselu bawiły się same tuzy dziennikarstwa!

Magda Łucyan wzięła ślub. Gwiazda Faktów w w drugi weekend czerwca stanęła na ślubnym kobiercu, czym pochwaliła się w sieci. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd stacji TVN-u, w tym Anity Werner i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.
Magda Łucyan ślub zdjęcia suknia

Magda Łucyan to jedna z czołowych dziennikarek TVN-u, która od 2012 roku możemy oglądać w Faktach. Chociaż gwiazda stacji jest bardzo rozpoznawalna, już dawno postawiła wyraźną kreskę oddzielającą jej życie prywatne od zawodowego. Unika pozowania na ściankach i bardzo rzadko dzieli się z internautami opowieściami z domowego zacisza.

Raz na jakiś czas dziennikarka robi wyjątek. Tak było też w niedzielę, kiedy to Łucyan na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Okazuje się bowiem, że dziennikarka na ślubnym kobiercu stanęła w minioną sobotę, a sama uroczystość odbyła się w wyjątkowym Pałacu Rozalin, w którym kręcony jest program Projekt Lady.

Magda przysięgnę małżeńską złożyła w otoczeniu najbliższych, wśród których nie brakowało tuz polskiego dziennikarstwa, w tym m.in. Anity Werner czy Katarzyny Kolędy-Zaleskiej. Naczelne gwiazdy TVN-u mogły na żywo prezentować przepiękną suknię ślubną, którą specjalnie na ten dzień wybrała pani młoda.

Magdalena ubrała się w wyszywaną suknię z koronki, która miała długi tren przywołujący na myśl kreacje rodem z hollywoodzkich czerwonych dywanów. Dopełnieniem całości był lekki makijaż i pofalowane włosy. W takim wydaniu prezenterka wyglądała przepięknie, co podkreślili komentujący zdjęcie internauci:

  • Wyglądałaś obłędnie!
  • Piękna rusałka, eteryczna nimfa. Szczęścia i miłości do końca życia!
  • Wyglądała Pani zniewalająco! Cudowna kreacja, zachwycająca aranżacja… Aż mi mowę odebrało!

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

To była czysta magia ✨ #whataday #whatanight

A post shared by Magda Łucyan (@magda_lucyan) on

Zobacz: Piękna siostra Piotra Woźniaka-Staraka wzięła ślub w Szwajcarii?! Milioner ujawnił rodzinny sekret w wystrzałowy sposób!

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Zobacz: Polska blogerka Charlize Mystery wzięła bajkowy ślub w Nowym Jorku! Wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Co za suknia!


Czy lubisz oglądać zdjęcia ze ślubów gwiazd?

×