Wielka radość w TVN-ie! Gwiazda stacji wzięła cichy ślub! Na weselu bawiły się same tuzy dziennikarstwa!

Magda Łucyan ślub zdjęcia suknia

Magda Łucyan ślub zdjęcia suknia

Magda Łucyan wzięła ślub. Gwiazda Faktów w w drugi weekend czerwca stanęła na ślubnym kobiercu, czym pochwaliła się w sieci. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd stacji TVN-u, w tym Anity Werner i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

Magda Łucyan to jedna z czołowych dziennikarek TVN-u, która od 2012 roku możemy oglądać w Faktach. Chociaż gwiazda stacji jest bardzo rozpoznawalna, już dawno postawiła wyraźną kreskę oddzielającą jej życie prywatne od zawodowego. Unika pozowania na ściankach i bardzo rzadko dzieli się z internautami opowieściami z domowego zacisza.

Raz na jakiś czas dziennikarka robi wyjątek. Tak było też w niedzielę, kiedy to Łucyan na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Okazuje się bowiem, że dziennikarka na ślubnym kobiercu stanęła w minioną sobotę, a sama uroczystość odbyła się w wyjątkowym Pałacu Rozalin, w którym kręcony jest program Projekt Lady.

Magda przysięgnę małżeńską złożyła w otoczeniu najbliższych, wśród których nie brakowało tuz polskiego dziennikarstwa, w tym m.in. Anity Werner czy Katarzyny Kolędy-Zaleskiej. Naczelne gwiazdy TVN-u mogły na żywo prezentować przepiękną suknię ślubną, którą specjalnie na ten dzień wybrała pani młoda.

Magdalena ubrała się w wyszywaną suknię z koronki, która miała długi tren przywołujący na myśl kreacje rodem z hollywoodzkich czerwonych dywanów. Dopełnieniem całości był lekki makijaż i pofalowane włosy. W takim wydaniu prezenterka wyglądała przepięknie, co podkreślili komentujący zdjęcie internauci:

  • Wyglądałaś obłędnie!
  • Piękna rusałka, eteryczna nimfa. Szczęścia i miłości do końca życia!
  • Wyglądała Pani zniewalająco! Cudowna kreacja, zachwycająca aranżacja… Aż mi mowę odebrało!

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

To była czysta magia ✨ #whataday #whatanight

A post shared by Magda Łucyan (@magda_lucyan) on

Zobacz: Piękna siostra Piotra Woźniaka-Staraka wzięła ślub w Szwajcarii?! Milioner ujawnił rodzinny sekret w wystrzałowy sposób!

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Zobacz: Polska blogerka Charlize Mystery wzięła bajkowy ślub w Nowym Jorku! Wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Co za suknia!


Magda Łucyan wzięła ślub

Magda Łucyan wzięła ślub

Magda Łucyan jest po ślubie

Magda Łucyan jest po ślubie

Magda Łucyan jest po ślubie

Magda Łucyan jest po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×