Szukaj

Wyciekła lista uczestników Hotel Paradise 2. Wśród nich gwiazda sieci o zniewalającej urodzie

II edycja Hotel Paradise - pierwsza uczestniczka

II edycja Hotel Paradise - pierwsza uczestniczka

Hotel Paradise - kolejna odsłona już wkrótce. Właśnie przedstawiono pierwszą uczestniczkę. Kim jest i czym się zajmuje ponętna blondynka?

Już niebawem będziemy śledzić losy uczestników na wyspie Bali w ekskluzywnej willi. Producenci zapowiadają ogromne emocje. Co dla nas przyszykowali? Tego jeszcze nie wiadomo, ale już od 31 sierpnia będzie można obserwować nowych uczestników. Jasne jest jednak już, kto pojawi się w Hotelu Paradise.

Kim jest pierwsza uczestniczka nowej edycji Hotelu Paradise?

Udział w telewizyjnym show często staje się trampolina do show-biznesu. Wszyscy uczestnicy przeróżnych formatów wykorzystują swoje 5 minut maksymalnie, jak się tylko da. Nie inaczej jest z mieszkańcami luksusowej willi na Bali. Hotel Paradise zyskał spore grono fanów, więc udział w programie daje gwarancję sporej rozpoznawalności.’

W drugim sezonie polskiej edycji, jak zwykle nie zabraknie emocji. Produkcja właśnie przedstawiła pierwszą uczestniczkę. Jest to Magda Jankowska, w sieci znana jako Madziiex. Dziewczyna ma 24 lata. Jako miejsce zamieszkania podaje Białystok na przemian z Warszawą. Od lat działa w sieci jako influencerka. Dorobiła się już prawie 300-tysięcznej grupy obserwatorów, gdzie raczy fanów odważnymi zdjęciami i kodami promocyjnymi od firm, z którymi nawiązała współpracę. Magda hobbystycznie zajmuje się śpiewem. W 2012 roku wystąpiła w TVP 2 w Bitwie na głosy, gdzie występowała w drużynie Janusza Panasewicza.

Co o Magdzie napisano na stronie programu?

Instagramerka i influencerka. Optymistka, z dużym poczuciem humoru, ale twardo stąpająca po ziemi. Wulkan energii, który może eksplodować, nie zważając na okoliczności. Marzy o karierze i wielkiej sławie. Uwielbia śpiewać i chciałaby, aby w niedalekiej przyszłości to było jej zajęcie numer 1! Świetnie też czuje się po obu stronach obiektywu. Interesuje się modą, lubi dobrze wyglądać i chętnie doradza innym w ubiorze. Jest bardzo uczuciowa i emocjonalna, do tego stopnia, że sama zastanawia się, czy to wada, czy zaleta. W poważnym związku była tylko raz. Był on krótki, ale intensywny. Twierdzi, że prawdziwa miłość dopiero przed nią. Pociągają ją niegrzeczni chłopcy i nałogowi łamacze serc. Jej typ to wysportowany brunet z pasją. Szuka wariata, który dotrzymywałby jej kroku i wywoływał uśmiech na jej twarzy.

Pozostaje poczekać, kto dołączy do Magdy i obserwować, czy to właśnie ona znajdzie na Bali miłość.


Hotel Paradise - pierwsza uczestniczka

Hotel Paradise - pierwsza uczestniczka

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×