Magda Jankowska z „Hotelu Paradise” ścięła włosy i przefarbowała je na ciemny kolor. Efekt? Wygląda mega

Magda Jankowska z Hotelu Paradise 2 zmieniła fryzurę

Magda Jankowska, jedna z uczestniczek 2. edycji programu Hotel Paradise, przeszła odważną metamorfozę. W nowej fryzurze jest nie do poznania. Jak teraz wygląda?

Hotel Paradise od pierwszej edycji cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN7. Wraz z końcem wakacji rozpoczęła się jego 4. edycja. Format otworzył wielu uczestnikom drzwi do kariery. Część z nich prężnie rozwija się w social mediach, które mają olbrzymi potencjał.

Jedną z takich uczestniczek jest Magda Jankowska. Piękna blondynka od początku wzbudzała zainteresowanie męskiego grona uczestników oraz widzów zgromadzonych przed telewizorami. W przeszłości walczyła o tytuł Miss Podlasia, jednak popularność zdobyła nieco później.

Na wyspie Bali nie tylko znalazła drugą połówkę, ale i wywołała niemałe zamieszanie. Uczestnicy postanowili wyeliminować ją z programu, a ona na wizji powiedziała, co sądzi o swoich rywalach. Nie przebierała w środkach. Krótko po tym, decyzją produkcji wróciła do obsady, jednak nie udało jej się zająć miejsca na podium.

Zwycięzcami formatu zostali Artur Ata. Krótko po finale związek Magdy z Robertem Kapicą dobiegł końca.

Magda Jankowska ścięła i przefarbowała włosy

Jankowska cieszy się w social mediach dużą popularnością. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 421 tysięcy internautów, którzy z wypiekami na twarzy podziwiają jej odważne zdjęcia.

Jak dotąd gwiazda social mediów kojarzona była z perłowym blondem, jednak to już przeszłość. Magda postanowiła zaszaleć i zupełnie odmienić swój wygląd. Oddała się w ręce Piotra Postka, stylisty fryzur gwiazd – a prywatnie brata Aty Postek, który nie tylko mocno skrócił jej włosy, ale i pofarbował je na brąz. Efekty można było zobaczyć na jego profilu na Instagramie.

Magda Jankowska zmieniła kolor włosów

Magda nie ukrywa, że jest zadowolona z otrzymanych efektów. W nagraniu zamieszczonym na Instastory zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak radykalną metamorfozę.

Mi się podoba bardzo. Ja już mówiłam, że już w moim życiu nastała taka monotonia i już nie podoba mi się to, co widzę tutaj na Instastories. Te swoje odbicie. I chciałam zmiany i tylko dlatego zdecydowałam się na tak radykalną zmianę koloru włosów.

Jak dla nas BOMBA!


Magda Jankowska zmieniła kolor włosów

Magda Jankowska zmieniła kolor włosów

Magda Jankowska zmieniła kolor włosów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×