Konflikt sióstr Godlewskich przybiera na sile! Ta mniej znana zerwała kontakt i ujawniła sensacyjne kulisy kariery Esmeraldy i Małgorzaty

sisotry Godlewskie mają konflikt

sisotry Godlewskie mają konflikt

Konflikt sióstr Godlewskich

Wszystko wygląda na to, że w rodzinie Godlewskich doszło do konfliktu! Esmeralda Godlewska na Instastories nie tylko przyznała, że nie utrzymuje kontaktu ze starszą z sióstr, ale także ją obraziła. Jak na słowa te zareagowała Magda Godlewska? W sieci umieściła wpisy, które z pewnością nie spodobają się jej znanym siostrom.

Jeden z fanów postanowił zapytać Esmeraldę, dlaczego nie odzywa się do starszej siostry? Celebrytka odpowiedziała niemal natychmiast:

Sama zaczynała karierę związaną tylko i wyłącznie z nagością. Pragnęła sławy, jej nie wyszło. Teraz udaje Matkę Teresę. Dla mnie jest to najbardziej fałszywa osoba jaką znam. Nie mamy ze sobą kontaktu.

Powodem tego, że panie nie rozmawiają, ma być brak wsparcia ze strony starszej z nich:

Nie chcę rozmawiać na ten temat. Gdy własna siostra nie szanuje swojej rodziny i nie wspiera jej w trudnych momentach, nie stoi murem za najbliższymi, to jest bardzo przykre. Nie jest dla mnie warta poświęcania jej teraz czasu.

Magda na swoim profilu odbiła piłeczkę. Przyznała, że rzeczywiście odpuściła kontakt z siostrami, bo to mądre dziewczyny, które niestety nie chcą tego pokazać:

To jest jak walka z wiatrakami. Wspierałam je bardzo wcześniej, gdyż są to naprawdę mądre dziewczyny, niestety nie chcą Wam tego pokazać. A ja nie mam zamiaru dostać zawału serca w tak młodym wieku. Odpuściłam i dobrze mi z tym, niech robią co chcą i każdej żyje się lepiej.

Godlewska dodała także, że nie ma kontaktu z siostrami od 11 listopada. Wówczas celebrytki wypuściły nagranie, które wzbudziło sporo kontrowersji w show-biznesie. Mowa oczywiście o hymnie, który znane siostry zaśpiewały w starej wersji.

Nie spodobało się  to m.in. Agnieszce Hyży. Za dziennikarką murem stanęła także Magda Godlewska. Po czasie przyznała, że chociaż generalnie nie ma nic do tego co śpiewają jej siostry, hymn mogły sobie odpuścić:

Nie mam nic do tego, że śpiewają, za wyjątkiem hymnu

Magda zaznaczyła też, że tegorocznych świąt nie spędzi z siostrami:

Święta spędzam u starszej siostry i ukochanego szwagierka z synkiem. W tym roku nie jadę na święta do Malborka. Nie chcę się denerwować.

Myślicie, że właśnie hymn je tak bardzo poróżnił?

Bolesny cios dla sióstr Godlewskich! Nie podniosą się po tym, co powiedziała Agnieszka Hyży! [WIDEO]

Siostry Godlewskie staną przed sądem za sprofanowanie hymnu!

WOJNA! Siostry Godlewskie nabluzgały Agnieszce Hyży. Do akcji wkroczyli prawnicy: „Naruszyły dobre imię mojej rodziny”


Magda Godlewska o konflikcie z Esmeraldą Godlewską

Magda Godlewska o konflikcie z Esmeraldą Godlewską

Esmeralda Godlewska o konflikcie z Magdą Godlewską

Esmeralda Godlewska o konflikcie z Magdą Godlewską

Magda Godlewska o konflikcie z Esmeraldą Godlewską

Magda Godlewska o konflikcie z Esmeraldą Godlewską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×