Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Nowa fryzura Magdy Gessler to wszystko, co musicie dzisiaj zobaczyć! Metamorfoza odjęła jej lat i teraz wygląda jak własna córka!

Magda Gessler w nowej fryzurze


Magda Gessler zmieniła fryzurę

Nie od dziś wiadomo, że wiosna to najlepszy czas na zmiany. Wyrzucamy stare cichy z szaf, sprzątamy mieszkania… To również czas gdy przygotowania do sezonu letniego ruszają pełną parą. Dbamy o swoje ciała, zaczynamy częściej odwiedzać siłownię, wybieramy się do fryzjera i często naprawdę szalejemy z przemianami. Magda Gessler jest jednak doskonałym przykładem na to, że nie trzeba ogromnej interwencji fryzjera by zupełnie odmienić swój wizerunek.

Najsłynniejsza polska restauratorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym z dumą zaprezentowała światu najnowszą fryzurę. Nie było w niej nic skomplikowanego, a jednak zmiana natychmiast rzucała się w oczy:

Czas się zatrzymał. Życzę Wam dobrej nocy #ritz#lisboa#mg#besos

Na zdjęciu Magda zdecydowanie nie wygląda na dojrzałą, stateczną kobietę. Luźne duże loki odjęły jej lat, upięta grzywka doprawiła fryzurę odrobiną pazura i ostatecznie sprawiła, że gwiazda wyglądała jak własna córka! Nic dziwnego, że fani byli zachwyceni:

  • Cudownie Pani Madziu!
  • Pani Madziu, sama klasa!
  • Bardzo zmysłowo Pani w tej fryzurze
  • Bardzo imponująco Pani Magdo…Metamorfoza zaskakująca.Brawo.podkreśla osobowość,urodę i bycie sobą!!! Pozdrawiam serdecznie.
  • Pani Magdo, wygląda Pani uroczo
  • Świetna fryzura Pani Magdo, niezwykle odmłodziła
  • Pani Magdo , pięknie , dziewczęco , bardzo na plus w tej fryzurze:)

A jak wam się podoba? My też uważamy, że to strzał w dziesiątkę!

Magda Gessler wchodzi na międzynarodowy rynek! Jej zagraniczna restauracja będzie prawdziwym hitem!

Co na to TVN? Lara Gessler oficjalnie skomentowała swój udział w „Azja Express 3” [WIDEO]

Popularni przystojniacy na premierze magazynu „Elle MAN”: Rafał Maślak, Olivier Janiak, Mateusz Gessler, Maciej Myszkowski

Czy Lara Gessler jest podoba do Magdy Gessler?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×