Magda Gessler nie zawsze była restauratorką. Na studiach stworzyła kilka innych biznesów, dzięki którym odniosła sukces

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler już jako młoda dziewczyna miała smykałkę do interesów. Będąc na studiach, imała się różnych zajęć, by zarobić na drogie farby i płótna. Zdradziła, jakie miała wtedy pomysły na biznes. 

Magda Gessler jest jedną z najbardziej uznanych polskich gwiazd. Restauratorka zasłynęła w show-biznesie, prowadząc program Kuchenne rewolucje. Od ponad dekady objeżdża kraj, ratując upadające biznesy i dając ich właścicielom gotowe rozwiązania na to, aby lokal zaczął w końcu przynosić zyski. Dzięki tej pomocy z upadku podniosło się już wiele restauracji i barów, a Magda udowodniła, że jest nie tylko kulinarnym autorytetem, ale także rewelacyjnym psychologiem, który potrafi zdiagnozować problemy, z którymi borykają się bohaterowie każdego odcinka. W wielu przypadkach jest bowiem tak, że to osobiste niesnaski właścicieli i załogi mają największy wpływ na to, że biznes nie ma racji bytu.

Magdzie przez wiele lat kariery udało się zbudować prawdziwe kulinarne imperium. Ma kilka świetnie prosperujących lokali, w których nigdy nie brakuje klientów. Nawet w czasie pandemii, gdy branża gastronomiczna walczyła z kryzysem, otwierała kolejne restauracje.

Magda Gessler zdradziła, gdzie pracowała w czasie studiów

Restauratorka i gwiazda telewizji nie może narzekać na braki klientów w lokalach, które prowadzi, czy na to, że nie dostaje kolejnych propozycji współpracy. Jej grafik jest wypełniony po brzegi. Nie zawsze jednak mogła narzekać na nadmiar gotówki. W czasie, gdy studiowała w Madrycie, musiała nieźle się nagłowić, by mieć pieniądze na studia. Chociaż rodzice byli obok, to do wszystkiego doszła samodzielnie.

Przez całe studia byłam bardzo samodzielna. Moi rodzice byli ze mną w Madrycie i dzięki nim tam byłam, ale Akademia Sztuk Pięknych należy do jednych z droższych studiów. Trzeba kupić blejtram, to nie są małe rozmiary, płótna, farby… Musiałam wymyślić sposób, by móc studiować i zarabiać, żeby sprostać tym wydatkom, żeby mieć też na autobus. Dałam sobie nieźle radę, przede wszystkim robiąc ceramikę dekoracyjną, biżuterię. Stylizowałam też ludzi na różne okazje, sprowadzałam do Hiszpanii polskie stroje ludowe, robiłam wystawy ubiorów Łowicz i Kurpiów – wspominała Magda Gessler na wystąpieniu podczas targów pracy.

Magda Gessler dzięki swojej przedsiębiorczości i artystycznej duszy ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Trzeba przyznać, że już jako młoda dziewczyna umiała zadbać o siebie i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. O tym wszystkim zapewne przeczytamy także w napisanej przez nią autobiografii.


Magda Gessler w latach 80.

Magda Gessler w latach 80.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej kolorowych osobowości TVN

Magda Gessler jest jedną z najbardziej kolorowych osobowości TVN

Magda Gessler

Magda Gessler

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live ludzie to mają fajnie źycie opowiesci i inne takie pierd..ły dla pierd..ł źeby wyjechać przed 2020rokiem trzeba było być kakaowcem jak babcia i dziadek uczyli inaczej nawet niemiec nie kazał pod swiecko przyjechać taka autómatyczna genetyka ale kaźdy mówi co chce niemiec holender hiszpan wietnamczyk do dzisiaj się śmieje wystarczy przyjechać pod granice i to tyle

  • Gość pisze:

    Piniondz robi Piniondz. Żydy wiedzą jak się robi Piniondz. Nic tylko się od nich uczyć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×