Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem ciężarnej Lary. Brzuszek rośnie tak samo jak duma przyszłej babci

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler nie posiada się z dumy, że już wkrótce na świecie pojawi się jej pierwszy wnuk i dosyć często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia ciężarnej Lary. Jak przyszła mama wygląda na najnowszej fotografii?

Magda Gessler co jakiś czas na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami swojej ciężarnej córki, Lary. Jest bardzo dumna przyszłą babcią. Można pokusić się o stwierdzenie, że już odlicza dni do momentu, kiedy przytuli maluszka.

Dzisiaj pochwaliła się pięknym zdjęciem przyszłej mamy w czarnej, obcisłej sukience.

Magda Gessler chwali się ciężarną Larą

Lara Gessler pod koniec kwietnia poinformowała, że pierwszy raz zostanie mamą. Od tego momentu na jej Instagramie nie brakuje zdjęć, na których widać rosnący brzuszek. Szczegółami podzieliła się ostatnio z reporterką Jastrząb Post.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie – mówiła.

Jednak nie tylko w social mediach młodej mamy pojawiają się jej fotografie. Również przyszła dumna babcia dzieli się pięknymi kadrami. Dzisiaj pochwaliła się zdjęciem Lary w czarnej obcisłej sukience. Wygląda świetnie, nie da się tez ukryć, że uroku dodaje gest czułości – Gessler obejmuje ręką wyraźnie rosnący brzuszek.

View this post on Instagram

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Widać, że duma rozpiera Magdę Gessler. Jaką będzie babcią? Lara ma swoje przypuszczenia.

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Już nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć Magdy z wnukiem lub wnuczką.


Magda Gessler chwali się zdjęciem ciężarnej Lary Gessler

Magda Gessler chwali się zdjęciem ciężarnej Lary Gessler

Magda Gessler chwali się zdjęciem ciężarnej Lary Gessler

Magda Gessler chwali się zdjęciem ciężarnej Lary Gessler

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×