Szukaj

Magda Gessler pokazała, jak mieszka podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji”. Jest mobilnie i luksusowo

Magda Gessler - dom na kółkach

Magda Gessler - dom na kółkach

Magda Gessler na Instagramie pokazał kulisy Kuchennych rewolucji. Zdradziła, jak mieszka, kiedy jest w trasie podczas kręcenia show. Zobaczcie.

Magda Gessler zapracowała już na miano ikony. Jej charyzmatyczna i barwna osobowość spowodowały, że ciężko sobie wyobrazić jakąkolwiek ramówkę TVN bez jej udziału. Jak bardzo jest postacią kultową, może świadczyć choćby fakt, że stała się inspiracją do stworzenia spektaklu M.G., który dziś wystawiono na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie.

Gwiazda od 11 lat jeździ po Polsce i ratuje podupadające restauracje. Jej rewolucja nie obejmuje tylko samego lokalu, ale także pracujących w nim ludzi. Większość jej metamorfoz się powiodła, a niektóre teksty wygłaszane przez Magdę na stałe weszły już do języka polskiego.

Jednak praca podczas kręcenia show nie należy do łatwych, zwłaszcza że ekipa musi przemierzać często wiele kilometrów, żeby dotrzeć do celu. Jeszcze bardziej wszystko skomplikowała pandemia. Produkcja na szczęście znalazła bezpieczne rozwiązanie.

Magda Gessler pochwaliła się swoim domem na kółkach

Formuła programu wymaga od 67-letniej Gessler przemierzania wielu kilometrów. Zdarza się, że restauracja, której metamorfozy podejmuje się gwiazda, leży daleko od Warszawy. Mimo to Magda przybywa z odsieczą i spędza kilka dni, doglądając przemiany.

Pandemia pokrzyżowała wiele planów, w tym także twórców programu Kuchenne rewolucje. Okazuje się, że nie na długo. Magda podzieliła się z fanami, że wciąż trwają zdjęcia do kolejnych odcinków show.

Gwiazda postanowiła pokazać swoim fanom, jak spędza czas po zakończeniu zdjęć. Przy okazji zaprezentowała w jakich warunkach pracuje. W relacji na Instagramie widzimy, że Gessler, wysiadłszy z luksusowego samochodu, którym podróżuje, idzie do przyjemnie oświetlonego, zacisznego kampera, w którym między innymi oddaje się w ręce makijażystki, relaksuje się, spędza czas wolny między zdjęciami.

Wydaje się, że jest zadowolona z takiego rozwiązania, bo z dumą rozsiada się we wnętrzu, a najważniejsze, nazwała pojazd swoim domkiem. Uroczo.


Magda Gessler w kamperze

Magda Gessler w kamperze

Magda Gessler w kamperze

Magda Gessler w kamperze

Magda Gessler w kamperze

Magda Gessler w kamperze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×