Magda Gessler wspiera syna po tragicznym w skutkach pożarze. „W rodzinie siła”

Piotr Muller i Magda Gessler

Piotr Muller i Magda Gessler

Tadeusz Müller może liczyć na swoją mamę. Magda Gessler nie zapomniała o nim i wspiera go w trudnych chwilach. Niedawno spotkała go ogromna tragedia.

Magda Gessler ma dwoje dzieci: Larę Gessler Tadeusza Müllera. Synowi Magdy nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Przed kilkoma dniami media obiegła smutna informacja o pożarze domu, który stanowił jego własność. Była to urokliwa, drewniana posiadłość, z której pozostały jedynie zgliszcza. Domu nie udało się uratować, mimo akcji z udziałem 11 wozów strażackich.

Wymarzony dom kucharza i restauratora we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Gdy ogień rozpanoszył się po drewnianym domu, pożar było widać w całej okolicy. Na miejsce przybyło aż 11 wozów strażackich – opisywał zdarzenie Super Express.

Wkrótce potem wydarzenia te osobiście potwierdził Tadeusz. Syn Magdy nie krył, że jest zrozpaczony. Jak przyznał, na kupno domu zaciągnął sporą pożyczkę.

Kupiłem dom dzięki pożyczce z Funduszu Wschodniego, nie z własnych pieniędzy. Nie jestem osobą bogatą. Nikt mi tego nie zasponsorował. Pracowałem w pocie czoła w gastronomii na spłatę tej pożyczki. Jest nieoprocentowana, bo to pożyczka na rozwój turystyki w obszarze Podlasia, która zakładała, że muszę tam zatrudnić ludzi. To miał być pensjonat. No… Właśnie… To już nieważne – opowiedział dziennikarzom.

Dodał, że bardzo zależało mu na tym domu, ponieważ nie jest fanem nowego budownictwa.

Ja nie uznaję nowych domów. Chciałem właśnie takiej starej chaty, z duszą, ze stara podłogą… Tam były cuda, to była perła – wyjaśnił.

Przyjaciele Tadeusza myślą o zorganizowaniu mu pomocy. Krzysztof, który był świadkiem pożaru, opowiedział o tym Super Expressowi:

Myślimy o zorganizowaniu zbiórki na ten cel. Dom kilka lat temu został uznany za jeden z „Najpiękniejszych Zabytków Podlasia”.

Również Magda nie zapomniała o synu w tych trudnych chwilach.

Magda Gesslera wspiera Tadeusza Müllera. Co zrobiła?

Magda Gessler wspiera Tadeusza. Osobiście dotrzymuje mu towarzystwa w tych trudnych chwilach. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym przytulają się do siebie.

W rodzinie jest siła.., pasje mamy podobne… nakarmimy was pysznie…, mg #foodl #lifestyle #hause #loveyou – wyznała w opisie.

Widać, że Tadeusz, choć spotkała go tragedia, w towarzystwie mamy ma lepszy humor.

  • Miłość matki jest najcenniejszym darem.

  • Pani Magdo ładna z Was para.

  • Miło widzieć Państwa razem. Wsparcie Mamy po tak wielkiej tragedii, jaką jest utrata domu, na pewno jest potrzebne. Pozdrawiam serdecznie.

  • Dużo siły dla syna.

  • Dom jest tam gdzie rodzina – to tylko niektóre komentarze zamieszczone pod zdjęciem.

Lubicie Magdę Gessler i jej rodzinę?


Magda Gessler

Magda Gessler

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×