Magda Gessler wskazała najlepiej ubraną gwiazdę w Polsce: „Elegancka i jednocześnie skromna”. Dopiero za nią uplasowała swoją córkę

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler zdradziła, która polska gwiazda jest najlepiej ubrana. Restauratorka jest pod wrażeniem jej stylu. My również.

Magda Gessler od 11 lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Nie ma wątpliwości, że to ona dzierży berło królowej TVN-u. Jej nazwisko działa na widzów jak magnes, a wszystko, czego się dotknie, zmienia się w złoto. Oprócz wyrazistego wizerunku może pochwalić się fachową wiedzą w zakresie żywienia.

Nieodłączonym wizerunkiem Magdy jest jej ubiór. Większość kreacji, w których występuje publicznie, zaprojektowała sama. Jako absolwentka malarstwa w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie posiada doskonałe wyczucie stylu. Ostatnio wzięła pod lupę stylizacje jednej z czołowych gwiazd Dzień Dobry TVN.

Magda Gessler wskazała najlepiej ubraną gwiazdę w Polsce

Gessler w rozmowie z Faktem oceniła gust Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka za każdym razem, gdy pojawia się publicznie, zachwyca ubiorem. Bazowe elementy garderoby doskonale potrafi połączyć z modnymi dodatkami, które tworzą znakomitą całość. Dla wielu kobiet jest inspiracją w dziedzinie mody.

Magda nie ukrywa, że jest ogromną fanką stylu Woźniak-Starak, chociaż jest zupełnie inny od jej:

Uwielbiam, jak ubiera się Aga Woźniak-Starak. To dla mnie osoba godna naśladowania. Jest elegancka i jednocześnie skromna. Do tego jest wspaniałą, empatyczną, ciepłą kobietą. Kolejnym wzorem jest dla mnie moja córka Lara.

Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak – 2021 rok

Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak – 2021 rok

Restauratorka ma bardzo jasno sprecyzowaną wizję stylowej kobiety:

Kiedyś kochałam czarny kolor i do dziś uważam, że to kolor elegancji. W moich oczach elegancja to fakt, że człowiek dobrze się w czymś czuje i nieskrępowanie zachowuje. Elegancja to energia, która dodaje życia i pewności siebie. To też kolory, czasami nieprzewidywalne.

Kilka lat temu w rozmowie z Jastrząb Post Gessler zdradziła, że jej garderoba pęka w szwach. Jest pełna ubrań, które często nosiła tylko raz. Na łamach Faktu zapowiedziała prawdziwą gratkę dla wielbicieli jej stylu:

Mam niespodziankę dla swoich wielbicieli. Moje ubrania z „Kuchennych rewolucji”, te, które miałam na sobie tylko raz, niebawem wystawię na sprzedaż. A dochód z niej przeznaczę na służbę zdrowia […] Zrobię to, bo moja chęć pomocy jest po prostu silnie zakorzeniona w moim charakterze. Stale wymyślam jakiś sposób, aby komuś pomóc, umilić życie… Nie umiem żyć inaczej. To moja motywacja każdego dnia.

Już widzimy te wirtualne kolejki fanów, bijących się o poszczególne elementy garderoby Magdy.


Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Anna pisze:

  Jestem fanką p. Magdy, Jej kreacje z KR są mega ciekawe, oryginalne, barwne – super! Nie zgadzam się jednak z wyborem p. Woźniak-Starak. Może nie znam się na modzie, ale mogę ocenić to, co widzę. Dla mnie p. Kożuchowska jest elegancka subtelnie, nie wyzywająco, stosownie, ze smakiem i klasą – to mój No 1.

 • Gość pisze:

  Agnieszka jest oryginalna czy się komus podoba czy nie Lara tez super się ubiera

 • Gość pisze:

  Gessler – największe bezguście ubraniowe w Polsce robi za wyrocznię mody :-))))))))

 • Gość pisze:

  A wg mnie p.Woźniak Starak jest raczej przebrana niż ubrana.Mam świadomość, że jej stroje są bardzo drogie, ale z elegancją ten styl ms niewiele wspólnego.

 • Gość pisze:

  A ja wolę Larę

 • Biggi z Niemiec pisze:

  Pani Agnieszka ma ogromna charyzme i dobry gust.

 • Gość pisze:

  Zgadzam się z panią Magdą. Pani Agnieszka jest najlepiej ubraną celebrytką. Pieniądze to nie wszystko. Trzeba mieć gust. Np Rozenek ubiera się jak przebieraniec. Okropnie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×