Magda Gessler pokazała jak karmi wnuczkę solidną porcją obiadu. Fani obstawiali katastrofalny finał, ale szybko zmienili zdanie: „WTF?! Ta mała jest obłędna!”

Magda Gessler - obiad z Neną

Magda Gessler - obiad z Neną

Lara Gessler zabrała rodzinę na niedzielny obiad do swojej mamy, Magdy Gessler. Celebrytka podzieliła się zdjęciem i wideo z momentu, w którym słynna restauratorka z zachwytem wpatruje się we wnuczkę, która ze smakiem zajada zupę.

Lara Gessler jesienią ubiegłego roku urodziła pierwsze dziecko. 20 października na świat przyszła Nena, która zdominowała całe życie swoich rodziców, ale również babci, czyli Magdy Gessler, która nie kryła swojej wielkiej radości z posiadania wnuczki.

Mama nie jest osobą, która daje milion rad. Wie, że działam na podstawie instynktu i bardzo to szanuje. Szanuje to, że to moje macierzyństwo, co mi się bardzo podoba. Patrzy i kibicuje z takim jakimś rozrzewnieniem, który jest dla mnie zaskakujący i miły. To nie jest „wujek dobra rada”. Nie próbuje być mądrzejsza ode mnie, szanuje moje uczucia i moją intuicję – mówiła Lara Gessler w Plejadzie o tym, jaką babcia okazała się jej mama.

I dodała:

Szaloną [babcią, red.]. Myślę, że będzie tylko coraz bardziej bajkowa, kiedy Nena będzie starsza i będzie mogła korzystać z magii, którą ona roztacza i na to się bardzo cieszę. Wiem, że będzie tylko ciekawiej.

Już niedługo do rodziny dołączy drugie dziecko Lary i Piotra Szeląga. Tymczasem Magda Gessler ma czas, żeby rozpieszczać wnuczkę.

Magda Gessler wpatrzona w Nenę, serwuje wnuczce obiad

Lara Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie i wideo z niedzielnego obiadu u Magdy Gessler. Restauratorka z zachwytem przygląda się, jak niespełna dwuletnia Nena pałaszuje zupę. Dziewczynka świetnie sobie radzi.

U Babci na niedzielnym obiedzie #niedziela #zupa #baba #babcia – napisała Lara.

Dumna babcia nie powstrzymała się też od komentarza:

Ukochana mądra dziewczynka – zachwyca się Neną.

Internauci wtórują. Niektórzy obstawiali, że Nena ubrudzi się, zajadając się zupą. Nie mieli jednak racji, o czym nie omieszkali napisać Magdzie:

  • Widzę pierwsza fotę i myśle sobie:słodko,ale wiadomo ze za sekundę ta bluzeczka będzie w opłakanym stanie.Przeskakuje na filmik:WTF? Ta mała jest obłędna.
  • Babci szkoła.
  • Takie babcine obiadki to skarb.
  • Cudowny widok!

Prawda, że Nena ma wszelkie predyspozycje, żeby zostać gwiazdą Instagrama? Nic dziwnego, że jej słynna babcia jest tak w nią wpatrzona.


Magda Gessler z wnuczką
Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×