Szukaj

Dumna Magda Gessler chwali się wnuczką. To najsłodsze zdjęcie Neny jakie widzieliśmy. Jest też Lara

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler pokazała przepiękne zdjęcie córki i wnuczki. Widać, że już nie może doczekać się kiedy weźmie Nenę w ramiona. Internauci rozpływają się nad uroczym kadrem.

Lara Gessler niedawno po raz pierwszy została mamą. Młoda restauratorka powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Dziewczynka urodziła się miesiąc temu. Gwiazda długo nie trzymała swoich fanów w niepewności i podzieliła się pierwszym zdjęciem malutkiej jeszcze ze szpitala. W kadrze mogliśmy zobaczyć całą szczęśliwą rodzinę. Lara i Piotr stanowią piękną parę i widać, że córeczka jest ich oczkiem w głowie. Rodzice nie szczędzą internautom pięknych ujęć ze swoją pociechą w roli głównej.

Dla Magdy Gessler również jest to wielkie wydarzenie. Prowadząca Kuchenne Rewolucje po raz pierwszy została babcią. Przez całą ciążę córki restauratorka nie ukrywała swojego szczęścia i pod każdym kolejnym zdjęciem, które pojawiało się w social mediach, dodawała bardzo entuzjastyczne komentarze. Wszyscy widzieli, że nie może się ona już doczekać narodzin wnuczki.

Lara urodziła swoje pierwsze dziecko w czasie pandemii, co na pewno nie jest łatwą sytuacją. Rodzina cały czas pozostaje w izolacji, by chronić zdrowie najmłodszej z klanu. Świeżo upieczona babcia miała jednak okazję spotkać się z wnuczką.

My na razie się izolujemy, ale mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa.

Spotkanie na pewno nie przebiegało, tak jak sobie Magda wymarzyła. Lara potwierdziła, że jej mama bardzo to przeżyła.

Magda Gessler pokazała nowe zdjęcie Lary i Neny

Magda jest babcią, która zupełnie zwariowała na punkcie wnuczki. W nowej życiowej roli czuje się wręcz doskonale. W jednym z wywiadów zdradziła, że jest niezwykle wzruszona tym, że jej rodzina się powiększyła. Teraz gwiazda postanowiła pokazać piękne zdjęcie córki i wnuczki. Fotografię prawdopodobnie dostała w prywatnej wiadomości od swoich dzieci.

Moje małe dwie 🙂 Kocham nad życie.

Fani w komentarzach rozpływają się nad zdjęciem Lary i Neny:

  • Śliczne maleństwo.
  • Piękny widok.
  • Tyle piękna na jednym zdjęciu.
  • Śliczne są.

Mamy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią niedługo się ustabilizuje i Magda Gessler będzie mogła przytulić swoją ukochaną wnuczkę.


Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Piotr Szeląg na spacerze z córką

Lara Gessler i Piotr Szeląg na spacerze z córką

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×