Szukaj

Magda Gessler skończyła 65 lat! Restauratorka otrzymała niezwykły prezent oraz wzruszające życzenia od swoich dzieci! [WIDEO]

Magda Gessler 9 lipca świętuje swoje 65 urodziny. Z tej okazji jej dzieci w szczególny sposób uczciły to niezwykłe święto. Lara i Tadeusz nagrali dla swojej mamusi piękny film. Magda z pewnością popłakała się ze wzruszenia.

Magda Gessler dzieci

Magda Gessler bezapelacyjnie jest najpopularniejszą gwiazdą stworzoną przez Edwarda Miszczaka. Obecnie wszystkie programy z jej udziałem są hitami w telewizji TVN, szczególnie Kuchenne rewolucje cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich restauratorów w Polsce. Magda zasłynęła swoją nietuzinkową osobowością, jest porywcza i nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo co wydarzy się na planie jej programów. Fruwają garnki, patelnie, czasami nawet jedzenie.

Tylko Magda Gessler potrafi z mało atrakcyjnej zapyziałej restauracji wyczarować prawdziwe cudo. Restauratorka 9 lipca skończyła 65 lat, swoje urodziny gwiazda świętuje w Meksyku ze swoim ukochanym Waldemarem. Z okazji urodzin restauratorka otrzymała mnóstwo życzeń od swoich wiernych fanów, jednak nikt nie był tak pomysłowy jak jej ukochane dzieci.

Lara Gessler oraz Tadeusz Müller nie mogli swojej mamie złożyć życzeń osobiście, postanowili więc nagrać dla rodzicielki szałowy filmik, na którym w szczególnych słowach wyrazili swoją dozgonną miłość oraz przemiłe życzenia. W trakcie laudacji urodzinowej Lara z Tadeuszem kupili swojej mamie bukiet polnych kwiatów.

W tym szalonym dniu, w którym przyszłaś na świat życzę Ci z Lara Aleksandra Gessler jeszcze więcej miłości, radości, tańca, wina, niekończących się uczt i zdrowia! – napisał Tadeusz pod filmem.

Z całą pewnością takie wzruszające życzenia oraz uroczy prezent wycisną łzy u wzruszonej Magdy Gessler.

 

65-letnia Magda Gessler nawet bez grama makijażu potrafi zrobić się na bóstwo! W tak spektakularnej odsłonie gwiazda TVN wybiera się na randkę z Waldemarem!

 

Magda Gessler z mężem w romantycznym uniesieniu! Internauci oszaleli po obejrzeniu tego filmu! Zaczyna się niewinnie… [WIDEO]

Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]


scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×