Ostrygi, szampan, ekstremalna przejażdżka w towarzystwie przystojniaków… Magda Gessler wie, jak czerpać z życia garściami

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler pokazała, jak należy cieszyć się życiem. Pochwaliła się wspaniałym spotkaniem, jedzeniem i rozrywką w najlepszym towarzystwie Waldemara Kozerawskiego i innych przystojniaków.

Magda Gessler od ponad dekady zmienia polską gastronomię. W Kuchennych rewolucjach wyciąga pomocną dłoń w kierunku właścicieli podupadających restauracji i pomaga im wyjść na prostą, a program cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwiazda przez lata obecności w mediach zyskała spore grono fanów, które z przyjemnością obserwuje jej poczynania nie tylko w telewizji, ale także w social mediach.

Niedawno Gessler przygotowała dla sympatyków nie lada gratkę — wydała biografię, w której przedstawiła swoją historię. Nie brakuje w niej trudnych momentów. Restauratorka uważa, że gdyby nie one, nie znajdowałaby się w miejscu, w którym jest obecnie:

Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, co przeżyłam. Nigdy nie ma nudy i nie wolno się zatrzymywać na tych złych rzeczach, tragediach, bo wtedy się utopimy. To jest bardzo ważne w życiu, żeby myśleć pozytywnie, żeby kochać ludzi — komentowała w Dzień Dobry TVN

A teraz na każdym kroku pokazuje, jak należy celebrować każdą chwilę. Na jej Instagramie nie brakuje postów, w których Gessler udowadnia, że potrafi smakować życie, jak mało kto.

Magda Gessler w towarzystwie przystojniaków celebruje życie

W piątek pochwaliła się wspaniałym czasem z Waldemarem Kozerawskim i innymi przystojniakami, między innymi Krzysztofem Gojdziem. Zjedli wspaniałe ostrygi, które popili szampanem, a do tego zafundowali sobie ekstremalną przejażdżkę śmigłowcem.

Taaaki …. Lot … to właściwy przelot .. ubostwiam moj maź tez @drwaldemarkozerawski @magdagessler_official @drgojdz i nasz prowoadzacy @hekikoptery @robertdrzaszcz – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Pod postem Magdy natychmiast zaroiło się od besosów i pozdrowień. Jej fani nieodmiennie doceniają jej pozytywne nastawienie do świata.

Nie omieszkał też pochwalić się wspaniałym czasem w towarzystwie restauratorki i jej partnera Krzysztof Gojdź.

Wreszcie, wreszcie kochana @magdagessler_official wspolny czas i mniam kolacja w @tawerna_kapitanska… – napisał znany specjalista od medycyny estetycznej.

Trzeba przyznać, że Magda Gessler wie, jak wspaniale spędzić wolny od pracy czas.


Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Magda Gessler podczas przelotu śmigłowcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×