Szukaj

Magda Gessler w rudych włosach i z grzywką na starym zdjęciu. Ledwo ją poznaliśmy

Lara Gessler opublikowała zdjęcie z Magdą Gessler i Tadeuszem Mullerem. Uwagę przykuwa fryzura restauratorki. Z burzą rudych loków i z grzywką wygląda zupełnie inaczej.
Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler znana jest ze swojego głośnego, wybuchowego charakteru, barwnych stylizacji i doskonałych umiejętności kulinarnych. Restauratorka jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych przedsiębiorców zaczynających pracę w tej właśnie branży.

Zobacz: Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

Magda Gessler kiedyś. Jak wyglądała w rudych włosach?

Rodzinę Gesslerów łączy niezwykła wieź, a co ciekawsze – wspólna pasja. Dzieci Magdy, Lara i Tadeusz, również prowadzą swoje własne restauracje. Rodzina często spędza ze sobą czas celebrując go na rozmaite sposoby. Lara postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie zdjęciem z dzieciństwa, na którym możemy zobaczyć ją w towarzystwie starszego brata i mamy. Już wtedy ich relacje były godne podziwu. Autorem zdjęcia obrazującego rodzinną sielankę jest Piotr Gessler.

Zobacz: Lara Gessler opowiedziała nam o nowym związku. Magda Gessler oszalała na punkcie przyszłego zięcia! Będzie ślub? [WIDEO]

Rodzina Gesslerów na starym zdjęciu wygląda nieco inaczej niż obecnie. Szczególnie Magda, która chyba wszystkim kojarzy się z ogromną burzą blond loków. 20 lat temu restauratorka miała włosy z ciężką, masywną grzywką. Chociaż fryzura uległa zmianie, to już wtedy Magda miała zamiłowanie do dużej ekstrawaganckiej biżuterii i oryginalnego stylu. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo korzystnie i nieszablonowo.

Zobacz: Ojciec Lary Gessler to niezły przystojniak! Nic dziwnego, że Magda Gessler oszalała na jego punkcie!

Chcielibyście, żeby Magda Gessler wróciła do swojej rudej fryzury, czy może jednak wolicie ją w blondzie, któremu jest wierna od lat? Naszym zdaniem taka osobowość obroni się w każdym kolorze włosów.

Zobacz: Magda Gessler skończyła 65 lat! Restauratorka otrzymała niezwykły prezent oraz wzruszające życzenia od swoich dzieci! [WIDEO]


Magda Gessler w rudych włosach

Magda Gessler w rudych włosach

Magda Gessler w rudych włosach

Magda Gessler w rudych włosach

Magda Gessler z synem Tadeuszem

Magda Gessler z synem Tadeuszem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×