Szukaj

Magda Gessler wpadła na obiad do córki, a fani skupili uwagę na jej butach. Lara tłumaczy: „Nawet nie zauważyła”

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler wpadła do córki na niedzielny obiad. Zdjęciami panie podzieliły się na Instagramie. Fanka zwróciła uwagę na buty restauratorki. Jak Lara wytłumaczyła mamę?

Lara Gessler o tym, że Magda Gessler przyjdzie na niedzielny obiad, powiedziała podczas porannej rozmowy w Dzień Dobry TVN. Obok rozmów na temat jej książki i tego, jakim dzieckiem jest Nena i jak ona odnajduje się w roli matki, dyskusja zeszła na temat słynnej restauratorki. Prowadzący przypomnieli, że ostatnio prowadząca Kuchenne rewolucje narzekała w rozmowie z Jastrząb Post na ograniczony kontakt z wnuczką.

Lara przewróciła oczami i śmiejąc się, wyjaśniła, skąd taka sytuacja. Problemem są wypełnione po brzegi kalendarze obu pań. Do tego mama Neny przyznała, że nie zawsze odbiera telefon ze względu na liczne zajętości. Podkreśliła także, że kilka godzin po wyjściu ze studia śniadaniówki umówiła się z matką na obiad.

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą.

Rodzinne spotkanie doszło do skutku, a dowodem są zdjęcia na profilach gwiazd na Instagramie.

Magda Gessler na obiedzie u Lary. Dlaczego internautka zwróciła uwagę na buty restauratorki?

Magda w końcu mogła nacieszyć się swoją wnuczką, kiedy w niedzielne popołudnie wybrała się na obiad do córki. Wydaje się, że jedzenie zeszło na dalszy plan. Rodzina mogła w końcu pobyć razem.

Nic dziwnego, że obie gwiazdy podzieliły się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach. Restauratorka opublikowała selfie z Larą.

Natomiast na Instagramie Lary znalazła się fotografia, która została wykonana przez jej męża – Piotra Szeląga. Widać na niej mamę z córką w pełnej okazałości. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak siostry.

Mama in the house @magdagessler_official Foto @piotr.szelag #mamaimama #mama – napisała córka gwiazdy TVN.

Fani jak zawsze zachwycili się zdjęciem. W komentarzach piszą o niesamowitej więzi, jaka łączy panie. Jedną z internautek zaintrygowało, dlaczego Magda Gessler ma rozwiązane sznurówki. Na pytanie odpowiedziała jej Lara:

Zawiązałam, bo nawet nie zauważyła.

Jak widać, babcia była tak zaabsorbowana wnuczką i wizytą u córki, że nie zwracała uwagi na drobiazgi.


Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×