Szukaj

Magda Gessler świętuje urodziny swojego ukochanego Waldemara! Gwiazda TVN pokazała się w prostych włosach bardzo odmłodzona!

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler wkleiła na swoim profilu życzenia oraz zdjęcie z ukochanym Waldemarem. Okazuje się, że jej ukochany świętuje swoje urodziny. Zobaczcie jak gwiazda TVN prezentuje się na fotce sprzed lat w prostych włosach.

Magda Gessler oraz Waldemar Kozerawski są razem od wielu lat, choć ich związek nie należy do zwyczajnych, kochają się jak szaleni. Sama Magda wielokrotnie powtarzała, że z Waldkiem łączy ją coś niezwykłego i są nietypową parą. Partner restauratorki jest bowiem lekarzem, mieszka w Kanadzie, Magda natomiast robi wielką karierę w polskim show-biznesie. Mimo wszystko udaje im się utrzymywać płonący żar w swoim związku. Miedzy Magdą a Waldemarem iskrzy jak za dawnych lat.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski natychmiast się w sobie zakochali. Jednak długo nie byli parą, dopiero kilka lat później spotkali się ponownie w restauracji gwiazdy. W jednym z wywiadów restauratorka wyjawiła, że odchodziła wówczas zmysłów:

Tego dnia po raz pierwszy w życiu chyba wypiłam dwie trzydziestki żubrówki i zrobiłam rundę dookoła Fukiera, żeby się uspokoić – wspomina Magda w Viva!.

Od tego czasu Magda i Waldek już nie ukrywają swoich uczuć i namiętności. Choć oboje są niebywale zapracowani zawsze chociaż raz w miesiącu znajdują czas dla siebie. Oboje mają imponujący temperament, zatem bez trudu udaje się im realizować szalone pomysły, marzenia, nie szczędząc sobie luksusów i przyjemności. Jedną z nich Magda pochwaliła się ostatnio na swoim profilu:

KOCHANY ::: cudowny mój WALDEMER…. wszystkiego co dobre .. szczęścia dobrych myśli…. niszczenia zawiści , wyleczenia ludzi z nienawiści kochająca …. twoja Magda . Cudowny i wiecznie młody – napisała Magda

Do urodzinowych życzeń restauratorka wkleiła swoje zdjęcie z Waldemarem sprzed wielu lat. Na fotce oboje są piękni i młodzi, a Magda Gessler na fotce ma proste włosy! Ten fakt natychmiast skomentowali internauci:

  • Pani Magdo, na tym zdjęciu wygląda Pani rewelacyjnie.
  • Może warto wrócić do tego wizerunku. Naprawdę super
  • Jestem zachwycona pani wyglądem na tym zdjęciu, a szczególnie te proste włosy.
  • Nic tylko pozazdrościć takiej miłości piękni i zawsze młodzi
  • Ja tez uważam Pani Magdo, że bez loków było rewelacyjnie.

 A wy co myślicie, Magda powinna wrócić do prostych włosów?

 

Magda Gessler pokazała na instagramie swój świątrczny stół – jest wyjątkowo jak na królową polskiej gastronomii przystało, ale na jej instagramie zawrzało…

Magda Gessler miała dość złośliwych plotek i wydała oficjalne oświadczenie. Nie uwierzycie co zarzucali jej fani

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze swojego wesela


Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×