Magda Gessler w najgorszej fryzurze w swoim życiu. Trudno uwierzyć, że zgodziła się na coś takiego. Inna osoba

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler pokazała zdjęcie w najgorszej fryzurze, jaką miała w całym swoim życiu. Trudno ja rozpoznać na udostępnionej na profilu na Instagramie fotografii.

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN. Widzowie nie wyobrażają sobie ramówki stacji bez obecności charyzmatycznej restauratorki. Od lat prowadzi Kuchenne rewolucje, dzięki którym zmieniło się oblicze gastronomii w Polsce, a także jest jurorem MasterChefa.

Ostatnio Magda przygotowała dla swoich sympatyków niespodziankę i napisała autobiografię, czym pochwaliła się w social mediach. Z pomocą Dominika Linowskiego stworzyła książkę o swoim życiu, w której zdradziła nieznane dotąd fakty. Premierę publikacji zaplanowano na 16 czerwca.

Zobacz też: Gessler wydała autobiografię. Mamy pierwsze fragmenty. Już sama okładka zachęca do lektury

Na profilu Gessler na Instagramie pojawiają się posty, które zachęcają do zapoznania się z książką, a do sieci trafiły już także pierwsze fragmenty jej barwnej historii. Gwiazda wyznaje, że nie ma w zwyczaju się poddawać, kiedy na jej drodze piętrzą się przeszkody, a problemy jej nie łamią, a mobilizują do działania.

(…) Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery – czytamy.

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej charakternych postaci polskiego show-biznesu. Trudno już sobie dziś wyobrazić go bez jej burzy loków i sopranu, którym daje wyraz emocjom podczas Kuchennych rewolucji, często nie przebierając w słowach. Nie zawsze jednak miała swoją charakterystyczną fryzurę.

Magda Gessler w najgorszej fryzurze w życiu

Na profilu na Instagramie Gessler pojawiło się jedno ze zdjęć, które znajdą się w biografii restauratorki. Magda sięgnęła do archiwum i pokazała, jak wyglądała w szkole podstawowej. Trudno rozpoznać, że to ona. Kadr przedstawia dziecko w krótkich, ciemnych włosach, nie ma śladu loków, które są atrybutem restauratorki.

najgorsza fryzura w moim zyciu,,, w szkole podstawowej – napisała Magda.

Z jej opisem zgadzają się internauci:

  • Ale śliczny chłopiec…
  • Hahahaha padłam. Ale nie z fryzury, tylko z tego, że chyba każdy miał taki moment w życiu. Mnie mama strzygła „na małpkę”.
  • Każdy taka miał pani Magdo,Ja poszłam do fryzjera przed komunia i z długich włosów zrobił mi pazia,fryzura od gara, co z ja się naplakalam.
  • Myslalam ze to chłopiec kazdy z nas mial w życiu taka najgorszą fryzurę.
  • Jaki uroczy…chłopiec.

Też macie taką fryzurę na koncie?


Magda Gessler w najgorszej fryzurze w życiu

Magda Gessler w najgorszej fryzurze w życiu

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×