Szukaj

Niesamowite zdjęcia chudej jak nitka Magdy Gessler. Ubrana skromnie, ale za to z jaką fryzurą! Tak wyglądał jej debiut w tv

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler w 1998 roku była gościem specjalnym pierwszego polskiego talk-show pt. Na każdy temat. 23 lata temu nie przypominała dzisiejszej gwiazdy TVN. Zobacz stare zdjęcia restauratorki.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Restauratorka od lat z sukcesem prowadzi kilka własnych restauracji, które przez cały rok są oblegane przez największych kulinarnych koneserów. Od ponad dekady pomaga również innym restauratorom, których biznesy są na granicy upadłości. Wszystko to w ramach programu Kuchenne Rewolucje.

Gessler chętnie dyskutuje ze swoimi fanami. Nie ma przed nimi zbyt wielu tajemnic. Chętnie opowiada o tym, jak wygląda jej życie od kuchni. Regularnie publikuje w social mediach fotografie, które pokazują, jak funkcjonuje na co dzień. Zarówno w internecie, jak i w licznych wywiadach od czasu do czasu pozwala sobie na odrobinę prywaty. W minioną Wielkanoc opowiedziała o zwyczajach, jakie panowały w jej domu rodzinnym, gdy była dzieckiem.

Mama do mnie mówiła, że jeżeli schudnę kilogram, to będzie mi płaciła za kilogram schudnięcia tyle, ile się płaciło za kilogram cielęciny – wyznała w TVN24.

Restauratorka nie od razu cieszyła się dużą popularnością. Zanim stała się sławna, musiała pokonać długą i bardzo wyboistą drogę na szczyt. W ciągu ostatnich 30 lat swojej działalności w branży gastronomicznej przeszła wielką metamorfozę.

Magda Gessler – początki w gastronomii

Początki kariery Magdy nie były tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Przez kilkanaście lat mieszkała w Madrycie, gdzie wiodła szczęśliwe życie u boku korespondenta Der Spiegel, Volkharta Mullera. W 1983 roku przyszedł na świat ich pierworodny syn, Tadeusz. Niestety 3 lata później, w dniu 33. urodzin Gessler, mężczyzna zmarł na raka.

Krótko po tych tragicznych wydarzeniach Magda wraz z kilkuletnim synem wróciła do Polski. W Warszawie umówiła się na randkę z Adamem Gesslerem, jednak zamiast niego na spotkanie przybył Piotr, który od razu skradł jej serce.

Jeszcze będąc w Madrycie, marzyła o tym, aby poświęcić się swojej największej pasji, jaką jest gotowanie. U boku znanego restauratora miała szansę rozwinąć swój talent kulinarny. W krótkim czasie okazało się, że Magda ma świetną głowę do interesów. Jej lokal stał się bardzo popularny i był chętnie odwiedzany przez przedstawicieli ówczesnej elity.

Restauratorka w krótkim czasie zdobyła olbrzymią wiedzę w dziedzinie gastronomii i zarządzania firmą. Każdy wdrażany przez nią pomysł od razu przynosił zyski. Wiele stacji telewizyjnych zabiegało o to, aby przeprowadzić z nią wywiad.

Magda Gessler w Na każdy temat w 1998 roku. Stare zdjęcia gwiazdy

W 1998 roku Magda była gościem pierwszego polskiego talk-show Na każdy temat, w którym opowiedziała m.in. o nowo otwartej restauracji Tsarina z ekskluzywną kuchnią rosyjską (lokal już nie istnieje). 23 lata temu prowadząca Kuchenne rewolucje wyglądała zupełnie inaczej niż teraz.

W studio Gessler pojawiła się ubrana na czarno, a stylizację dopełniła niewielkimi, złotymi kolczykami. Krótkie blond włosy, które sięgały ramion, ani trochę nie przypominały burzy loków, które stały się elementem rozpoznawczym bizneswoman, choć już wtedy przykuwały uwagę i mocno wyprzedzały panujące trendy.

Gwiazda miała w tamtym czasie nienaganną sylwetkę, której mogłyby pozazdrościć jej modelki. Choć była drobną kobietą, nie brakowało jej charyzmy i pewności siebie. Wystarczy obejrzeć to archiwalne nagranie.

Magda Gessler w przeszłości mogła z powodzeniem ubiegać się o miano najpiękniejszej kobiety w Polsce. Zgodzicie się z nami?


Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×