Szukaj

Stare zdjęcie Magdy Gessler robi furorę. Miała 27 lat i już wtedy wyglądała jak gwiazda. Fryzura najlepsza

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami swoim archiwalnym zdjęciem. Restauratorka w latach 80. do złudzenia przypominała córkę Larę, co szybko wychwycili internauci. Zobaczcie, jakie są do siebie podobne.

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych twarzy show-biznesu. Już od ponad dekady odwiedza polskie restauracje i ratuje upadające lokale. Z właścicielami dzieli się nie tylko swoimi autorskimi przepisami i wiedzą na temat kulinariów, ale także pomysłami na biznes. W większości przypadków udaje jej się odnieść wielki sukces. Sama z powodzeniem prowadzi sieć własnych restauracji, które są oblegane przez klientów.

Restauratorka stała się nie tylko autorytetem kulinarnym, ale także jedną z ulubienic widzów. Szybko zyskała sympatię, a fani zaczęli interesować się również jej życiem prywatnym. Ku ich uciesze jest ona jedną z bardzo aktywnych użytkowniczek social mediów.

Magda regularnie publikuje kadry ze swojej codzienności, na których możemy oglądać nie tylko ją, ale także członków jej najbliższej rodziny. Największe poruszenie wywołują zawsze posty, w których możemy zobaczyć uroczą wnuczkę Nenę.

Magda Gessler w latach 80. Zdjęcie z młodości

Magda może się pochwalić bardzo ciekawym życiorysem. Restauratorka ze względu na pracę swojego ojca, który był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, często się przeprowadzała. Dzieciństwo spędziła w Sofii oraz na Kubie. W latach 60. zamieszkała z rodzicami w Hawanie. Liceum udało jej się skończyć w Warszawie, aby później wyjechać do Madrytu i skończyć malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda.

Gwiazda była również dwukrotnie zamężna. W latach 80. wyszła za Volkharta Müllera, który był korespondentem tygodnika Der Spiegel w Madrycie. Para doczekała się syna Tadeusza.

Po śmierci pierwszego męża Magda wróciła z synem do Polski. Na Instagramie postanowiła powspominać szczęśliwe lata młodości i pokazała zdjęcie z okresu, gdy była żoną Müllera. Miała wtedy 27 lat. Jak zdradziła w opisie, spędzała wtedy czas w Warszawie u boku pierwszego męża i członków najbliższej rodziny.

To był cudowny czas… spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem Moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok.,, uroczo / sentymenty z tamtych lat -napisała Magda pod zdjęciem. 

Na archiwalnym zdjęciu, które pojawiło się w sieci, możemy zobaczyć, że już w tamtych czasach Magda miała burzę loków – zupełnie innych niż obecnie, ale mocno wyróżniających ją z tłumu. Przez te wszystkie lata nie zmieniło się też jej przenikliwe spojrzenie. Magda przed 30. nosiła modny w tamtych czasach mocny makijaż.

Fani restauratorki dostrzegli ogromne podobieństwo do jej córki Lary:

  • Spojrzenie, jak Lara.
  • Na tym zdjęciu bardzo widać podobieństwo Lary do Pani.
  • Z Larą, jak siostry na tym zdjęciu.
  • A ja tu widzę Larę.

Rzeczywiście, na tej fotografii widać, że wyglądają niemal identycznie.


Magda Gessler w latach 80.

Magda Gessler w latach 80.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Magda Gessler w latach 90.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×