Szukaj

Magda Gessler gościła w „Dzień Dobry TVN”. Jej wywiad oglądał wyjątkowy widz

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler gościła w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Występ restauratorki oglądał wyjątkowy dla niej widz. Uroczy kadr podbija sieć. 

Magda Gessler od dziesięciu lat prowadzi program Kuchenne rewolucje. W trakcie show wyciąga pomocną dłoń właścicieli podupadających lokali, którym zdradza swoje sposoby na udany biznes. Dzięki niej mnóstwo miejsc stanęło na nogi i zyskało nowe życie. Restauratorka w jednym z wywiadów powiedziała, że program ma ogromne przełożenie na klientów.

Powiedziałabym, że dzięki „Kuchennym rewolucjom” zrobiliśmy jakiś krok milowy jako społeczeństwo. Zwiększyła się nie tylko świadomość kulinarna, ale też odpowiedzialność i uczciwość wobec klienta. Klient stał się bardziej wymagający. To dobry kierunek, bo powinniśmy mieć wiedzę i oczekiwania. Moja świadomość też się bardzo zmieniła — komentowała w Onecie.

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN. Oglądał ją wyjątkowy widz

Gessler, jak przystało na największą gwiazdę TVN-u, często udziela wywiadów. W niedzielę gościła w Dzień Dobry TVN. Restauratorka zabrała głos na temat tego, jak radzi sobie branża gastronomiczna w dobie pandemii koronawirusa. Postawiła na ciekawą stylizacją, którą pochwaliła się tuż po wyjścia ze studia. Właśnie wtedy stanęła twarzą w twarz z paparazzi.

Magda Gessler ubrała się we wzorzystą suknię o długości za kolano. Dopasowała do niej kolorystycznie pasującą opaskę. Na ramiona zarzuciła ciemnozielony płaszcz. Sięgnęła po wygodne, skórzane baleriny ze srebrną ozdobą. Wybrała czarną torebkę. Postawiła też na długie, kolorowe korale, które idealnie współgrały z całością. Wyglądała świetnie!

Występ restauratorki oglądało tysiące osób w Polsce. Wśród nich był jeden wyjątkowy dla Magdy widz. Mowa o jej wnuczce. Nena w skupieniu oglądała program z udziałem babci, o czym w sieci poinformował jej ojciec, Piotr Szeląg. Udostępnił zdjęcie, na którym w kadrze pojawiają się stópki dziecka, a w oddali widać telewizor z Magdą na ekranie.

Warto wspomnieć, że gwiazda TVN-u dopiero w miniony piątek spotkała się z miesięczną wnuczką, o czym poinformowała w sieci. Ich wspólne fotografie błyskawicznie podbiły internet i zdobyły serca tysięcy fanów.


Piotr Szeląg pokazał córkę, która ogląda występ babci w DDTVN

Piotr Szeląg pokazał córkę, która ogląda występ babci w DDTVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×