Magda Gessler publicznie zrugała Brada Pitta. Wszystko nagrano, a wideo trafiło do sieci. Aktor na długo zapamięta ten dzień

Magda Gessler i Brad Pitt

Magda Gessler i Brad Pitt

Magda Gessler udzieliła ostrej reprymendy Bradowi Pittowi. Wszystko nagrały kamery. Aż trudno uwierzyć, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce...

Magda Gessler stała się powszechnie rozpoznawalna dzięki programowi Kuchenne rewolucje. Od wielu lat udziela w nim porad właścicielom lokali gastronomicznych, dzięki czemu udaje się im wyjść na prostą.

Sieć obiegł dziś film, na którym widać, jak gwiazda TVN udziela surowej reprymendy… Bradowi Pittowi. Wiele osób nie mogło wręcz uwierzyć w autentyczność materiału.

Magda Gessler zganiła Brada Pitta. Dlaczego?

W czwartek w social mediach pojawił się polski zwiastun filmu Bullet Train. Widać na nim scenę, która rozgrywa się w pociągu. Postać grana przez Pitta wdaje się w nim w bójkę z bohaterem, w którego wciela się Brian Tyree Henry. W pewnym momencie mężczyźni zostają powstrzymani przez Magdę. Polka rzuca w ich stronę:

Czy wyście powariowali?

Śmieszne wideo obejrzycie poniżej.

https://www.instagram.com/p/Cf_Dbx9o8S5/

O czym opowiada Bullet Train?

Film, w którego zwiastunie wystąpiła restauratorka, będzie miał polską premierę w sierpniu bieżącego roku. W opisie produkcji w Filmwebie czytamy:

Pięcioro zabójców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Powstaje pytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej.

Reżyserem dzieła jest David Leitch. Pojawią się w nim aktorzy, tacy jak: Joey KingAaron Taylor-JohnsonSandra Bullock, co zwiastuje kawał dobrego kina.

Magda Gessler dementuje plotki

Ostatnio Super Express spekulował, że Magda zamierza przejść z TVN do Polsatu, co zostało przez nią zdementowane. Gwiazda zwróciła się do tabloidu:

 Tu jest potrzebna prawdziwa „bomba nuklearna”, aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe. Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków które rujnują życie nie na chwile tylko na zawsze…Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie. (…) Ludzie najczęściej są zainteresowani fake i bad newsem… bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, który rozsiewa się jak zaraza. Kto zaczął niech skończy.

Więcej przeczytacie tutaj.


Magda Gessler uspokaja Brada Pitta

Magda Gessler uspokaja Brada Pitta

Magda Gessler uspokaja Brada Pitta

Magda Gessler uspokaja Brada Pitta

Brad Pitt - Oscary 2020

Brad Pitt - Oscary 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×