Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda opowiedziała o koszmarnej tragedii sprzed lat

Magda Gessler straciła dziecko

Magda Gessler straciła dziecko

Magda Gessler straciła dziecko

Magda Gessler to idealny przykład kobiety sukcesu. Silna, z mocnym temperamentem gwiazda była taka od zawsze, chociaż życie nieźle dało jej w kość. Restauratorka wyjawiła właśnie, że w młodości straciła dziecko. 

Magda Gessler to bezapelacyjnie królowa polskiej telewizji. Żaden program emitowany do tej pory w naszym kraju nie odnosił przez kilkanaście już lat takich znaczących sukcesów jak jej Kuchenne Rewolucje. Nic się jednak co dziwić, gwiazda TVN-u jest po prostu uwielbiana przez Polaków, a Polki wręcz idą jej śladami i można śmiało powiedzieć, że dla wielu jest idolką.

Ponadto od zawsze była silną, stanowczą i pewną siebie kobietą, o czym wspomniała w najnowszym wywiadzie z Party:

Pewnego dnia stanęłam przed lustrem i powiedziałam: ja jestem królową. Czułam, że jestem inna, że różnię się od rówieśników, inaczej odbieram świat i doskonale wiem, co jest dla mnie ważne (…). U mnie w domu zawsze rządziły kobiety. Rządziły, ale były szanowane przez mężczyzn o równie silnych osobowościach – czytamy w dwutygodniku.

Nigdy nie miała także problemów z mężczyznami, nad którymi lubiła panować i zawsze miała przysłowiową władzę:

Dla mnie mężczyźni nigdy nie byli konkurencją! Byłam przez nich noszona na rękach i hołubiona. Nigdy nie czułam, że jakiś mężczyzna jest moim wrogiem, że muszę z nim o coś walczyć. Mnie raczej zawsze ustępowano miejsca.  (…) Moim życiorysem można byłoby obdarować kilka kobiet. Jestem potwornie kochliwa. Zakochiwałam się bez pamięci i mnie kochano na zabój – opowiada.

Oprócz tak fajnych wspomnień, w życiu Magdy pojawiały się także traumatyczne momenty, o których gwiazda nie boi się dziś mówić. Okazuje się, że restauratorka straciła dziecko:

Mój charakter ukształtowały też niepowodzenia i życiowe dramaty: śmierć trzech ukochanych mężczyzn, strata dziecka… To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie okładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych

Jak na prawdziwą wojowniczkę przystało, restauratorka nie poddała się i znalazła sposób na wyjście z dołka:

Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym, żeby ból nie przysłonił nam świata – skwitowała.

Przypomnijmy, że Magda Gessler ma dwoje dzieci – córkę Larę z małżeństwa z Piotrem Gesslerem oraz syna Tadeusza Müllera, którego ojcem był nieżyjący już dziennikarz Der Spiegiel Volkhart Müller.

View this post on Instagram

Kto to … Kuba 1970 rok… ????

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Magda Gessler nagle sporo schudła! To zasługa wymyślonej przez nią diety! Wystarczyło, że zrezygnowała tylko z jednego produktu

Uwodzicielska Magda Gessler pozuje jak rasowa modelka na tle oceanu! Wygląda jak wodna nimfa!

Rozbawiona i uwodzicielska Magda Gessler w towarzystwie młodych mężczyzn popija szampana na plaży! Widok jak z filmu “Błękitna laguna”!


Tadeusz Muller odpowiada za menu i design w prestiżowych warszawskich restauracjach

Tadeusz Muller odpowiada za menu i design w prestiżowych warszawskich restauracjach

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×