Stare zdjęcie Magdy Gessler podbija internet w zastraszającym tempie! Zanim została gwiazdą nosiła zupełnie inną fryzurę: „Taka pani Bożenka”

Magda Gessler - kręcone włosy

Magda Gessler - kręcone włosy

Magda Gessler pokazała swoje stare zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w ciemnych włosach! Restauratorka zanim została gwiazdą TVN-u nosiła zupełnie inną fryzurę niż obecnie. Co za zmiana!

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w kraju. Od momentu, w którym po raz pierwszy pojawiła się w Kuchennych Rewolucjach, zyskała wielu wiernych fanów, którzy regularnie podglądają zarówno jej życie prywatne, jak i zawodowe. By być z nimi w stałym kontakcie, restauratorka jest niezwykle aktywna w sieci.

Gessler prowadzi konto na Instagramie, gdzie nie brakuje ciekawostek z jej życia prywatnego – w tym archiwalnych zdjęć, które pokazują nieznaną dotąd twarz gwiazdy. W czwartek Magda podzieliła się fotografią z 1991 roku, a konkretnie ze świąt Bożego Narodzenia.

28 lat temu Magda nosiła znacznie ciemniejsze włosy, które upinała w zgrabnego koka. Ubierała się skromniej, ale w duchu trendów panujących w latach 90. Docenili to fani, którzy niemal natychmiast zdjęcie zalali lawiną komentarzy, w których komplementowali jej urodę:

  • Pięknie Pani wygląda. Dostojnie i elegancko. Nic się nie zmieniło. Królowa
  • Ale laseczka, super
  • Taka Pani Bożena, ale ślicznie, jak na tamte lata
  • Kreatorka smaku i stylu
  • Piękna kobieta, od zawsze królowa. Besos!
  • A Pani jak zawsze stylowa! Lata 90-te jak z żurnala!

Trzeba przyznać, że uroda Gessler ani trochę nie zmalała w ciągu ostatnich lat.

Zobacz: Magda Gessler skończyła 65 lat! Restauratorka otrzymała niezwykły prezent oraz wzruszające życzenia od swoich dzieci! [WIDEO]

Zobacz: Dorota Szelągowska wzięła się za dom Mateusza Gesslera! Zmiana wystroju powala! Teraz to istny Wersal!

Zobacz: Na jaw wyszły imponujące plany Magdy Gessler. Nie ma w nich ani słowa o kolejnych odcinkach „Kuchennych rewolucji”! To koniec programu?


Magda Gessler w młodości

Magda Gessler w młodości

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler podczas promocji lodów

Magda Gessler podczas promocji lodów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×