Magda Gessler niesamowicie schudła na kwarantannie. Za jej nagłą metamorfozą kryje się smutna historia

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler schudła na kwarantannie. Gwiazda w rozmowie z Agatą Młynarską zdradziła, jak zgubiła zbędne kilogramy. Jej opowieść zasmuciła fanów. Dlaczego?

Magda Gessler to niezaprzeczalny autorytet kulinarny w naszym kraju. Gwiazda prowadzi kilka bardzo luksusowych restauracji. A od 10 lat jest królową polskiej telewizji. Jej program Kuchenne Rewolucje widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Motto, którym się kieruje, to: ma być smacznie jak u mamy. Cała Polska czerpie garściami z jej dobrych rad i kulinarnych trików.

Magda Gessler sporo schudła podczas kwarantanny

Magda Gessler podczas kwarantanny całkowicie straciła motywację do gotowania. Królowa smaków uwielbia celebrować posiłki, a kwarantanna zmusiła ją do izolacji od najbliższych. Gwiazda czas odosobnienia spędza w samotności, co nie wpływa dobrze na jej dietę. Przygotowywanie posiłków dla samej siebie nie cieszy jej tak jak gotowanie dla rodziny i grona przyjaciół, z którymi uwielbia biesiadować przy stole.

Jedzenie, tylko po to, aby zaspokoić głód, nie należy do przyjemności, więc gwiazda ograniczyła swoje posiłki do minimum.

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść nie jest dla mnie ciekawe – zdradziła Magda Gessler podczas rozmowy na Instagramie z Agatą Młynarską

View this post on Instagram

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Magda Gessler: co powinni jeść seniorzy podczas kwarantanny?

Jednym z ulubionych dań kreatorki smaków jest sałatka jarzynowa. W jej przepisie znajduje się dużo jabłek, a majonez zastępuje odrobina śmietany. Gwiazda podczas rozmowy z Młynarską zdradziła, co jej zdaniem podczas kwarantanny powinni jeść seniorzy. Restauratorka zażartowała z samej siebie.

Właśnie to o czym mówię, to jest dla starszych ludzi. Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobic prawdziwe cuda i delektować się nimi – mówi Gessler.

Osoby po 60. roku życia w szczególny sposób powinny teraz zadbać o swoje zdrowie i wzmocnienie odporności. Warto wziąć przykład z Magdy Gessler.


Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×