Magda Gessler gorzko podsumowała życie w Polsce: „Nienawiść jest na porządku dziennym. Tutaj się trwa”. Szykuje się do prywatnej rewolucji

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych osobowości show-biznesu. Restauratorka na poważnie myśli o wyprowadzce z Polski. Zdradziła, gdzie chciałaby zamieszkać z ukochanym. 

Magda Gessler to jeden z największych autorytetów kulinarnych w naszym kraju. Od ponad 10 lat prowadzi program Kuchenne Rewolucje, który nieustannie przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Pomaga ona podupadającym lokalom podnieść się z finansowego kryzysu. Nie tylko dzieli się własnymi przepisami i odmienia wnętrze odwiedzanych miejsc, ale także rozwiązuje wewnętrzne konflikty, które często są podłożem wszelkich niepowodzeń. Nieraz już udowodniła, że jest świetnym psychologiem.

Błyskawicznie zyskała ona status jednej z gwiazd stacji TVN, a fani pokochali ją nie tylko za pyszną kuchnię, ale także niesamowity charakter. Chociaż na wizji potrafi zakląć jak szewc, to z drugiej strony jest ciepłą i wesołą kobietą o bardzo nietuzinkowej osobowości. To prawdziwe artystyczna dusza i barwny ptak, a jej głowa pełna jest niesamowitych pomysłów. Jest również wulkanem energii, a na co dzień tryska optymizmem, którym obdarowuje wszystkich dookoła.

Magda Gessler rozważa wyprowadzkę z Polski

Magda Gessler odniosła nie tylko zawodowy sukces, ale wspaniale układa jej się życie prywatne. Od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Jest on lekarzem, który na co dzień mieszka i pracuje w Toronto. Zakochani od zawsze dzielą życie na dwa kraje i spotykają się tak często, jak jest to możliwe. Ich uczucie jest tak silne, że nie przeszkadza mu nawet rozłąka.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu Na Żywo restauratorka została zapytana o wspólnie mieszkanie z partnerem. Przyznała, że w najbliższym czasie tego nie planują, jednak jak by się tak stało, na pewno nie zostaną w Polsce. Co ciekawe nie chcieliby też mieszkać w Kanadzie. Wybraliby zupełnie inne miejsce:

Każde z nas ma pracę u siebie i na razie nie zamierzamy tego zmieniać. Będę do niego latać i odwiedzać go, tak jak robię to od lat. A jeśli mielibyśmy razem zamieszkać, to na pewno wybralibyśmy wspólnie kraj, w którym żyje się radośnie. Kanada jest miejscem trudnym do życia, ludzie są zamknięci w sobie i zbyt poukładani. A i ja, i mój mąż kochamy życie i jesteśmy otwarci na innych. Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas, w Polsce się trwa. Tutaj nienawiść, z czym walczę na wszelkie sposoby, jest na porządku dziennym, natomiast wciąż brakuje uśmiechu i radości.

Nie można się dziwić Magdzie i Waldemarowi, że wyemigrowaliby z dala od kraju. Obydwoje chcą czerpać z życia pełnymi garściami i wiadomo, że kiedy tylko pozwala im na to czas, spotykają się właśnie w Hiszpanii, gdzie jest nie tylko piękna pogoda i otwarci ludzie, ale także smaczne jedzenie. Dla wielu fanów informacja o wyjeździe restauratorki z Polski byłaby jednak smutną wiadomością.


Magda Gessler i Waldemar Kozarewski

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×