Szukaj

Magda Gessler wpadła w szał na widok starego zdjęcia: „Złe ujęcie i c****** fotograf! O******** się!”. A przecież to taka foto-petarda!

Magda Gessler zobaczyła swoje stare zdjęcia

Magda Gessler zobaczyła swoje stare zdjęcia

Magda Gessler, podczas zbierania materiałów do autobiografii, zobaczyła jedno ze zdjęć. Nie wytrzymała i wpadła w szał. Nie szczędziła przy tym wulgaryzmów.

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą TVN. Jej odpowiednie wyczucie smaku i estetyki uchroniło wiele podupadających lokali od bankructwa. Nie przerwała nagrywania Kuchennych rewolucji nawet w czasie pandemii koronawirusa, która bardzo negatywnie wpłynęła na branżę gastronomiczną. Pomaga odnaleźć się restauratorom w nowej rzeczywistości i przetrwać trudny czas.

Gessler od ponad dziesięciu lat jest jedną z popularniejszych gwiazd TVN-u. Dowodem może być fakt, że jej konto w social mediach śledzi ponad milion internautów. Magda przygotowała dla nich niespodziankę. Z pomocą Dominika Linowskiego napisała biografię, w której zdradzi skrywane dotąd sekrety. Przedstawi m.in. swoją drogę na szczyt:

Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery.

Zobacz też: Gessler wydała autobiografię. Mamy pierwsze fragmenty. Już sama okładka zachęca do lektury

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie. Dlaczego to zrobiła?

Do sieci trafił nie tylko fragment publikacji restauratorki, ale udostępniono też wideo, które nagrano podczas pracy Gessler i Linowskiego. Okazuje się, że Dominik, zanim zaczął współpracę z gwiazdą, musiał się dowiedzieć, kim ona jest. Z kolei Magdzie przedstawiano go jako doradcę podatkowego, by była bardziej autentyczna podczas spotkań w cztery oczy. Nie chciała w to jednak uwierzyć:

Nie wyglądałeś na doradcę podatkowego. Wyglądałeś na artystę, Johna Lennona albo na mojego byłego zmarłego męża. Byłeś osobą interesującą, intrygującą, za chudą. Ewidentnie miałam instynkt macierzyński, żeby go dokarmić.

Dominik Linowski, by jak najlepiej przedstawić historię Magdy Gessler, sięgnął po archiwalne zdjęcia. Jedno z nich określił mianem „petardy”:

Ty pewnie ich nawet nie widziałaś. Mam też taką petardę i słowo „petarda” nie jest tutaj na zapas – zwrócił się do restauratorki.

Gessler, gdy zobaczyła wspomnianą fotografię, wpadła w szał i niemal natychmiast ją porwała. Zażartowała, że takich ujęć nie powinien jej pokazywać, bo się to źle skończy:

Dlaczego mi to k**** robisz. P*******! Takich zdjęć nie pokazuj. To się źle skończy. […] To jest złe ujęcie i c****** fotograf. O******** się. Bardzo cię przepraszam, ale zacznijmy pokazywać to jaką jestem i nie uciekaj w fotografię.

Planujecie kupić biografię Magdy Gessler? My już zamówiliśmy pierwszy egzemplarz.


Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×