Szukaj

Magda Gessler promuje swój nowy program! Z kuchennego autorytetu przeradza się w seks-ekspertkę! „Marchewka to naturalny WIBRATOR”

Magda Gessler Polsat

Magda Gessler Polsat

Magda Gessler promuje nowy program

Magdę Gessler Polacy znają jako genialną restauratorkę, autorytet w kwestiach kulinarnych i kontrowersyjną prowadzącą programu Kuchenne Rewolucje. Jest uwielbiana przez fanów i podziwiana przez tych, którzy jej nie lubią, bo nie sposób odmówić jej umiejętności godnych samego Gordona Ramsaya. W swojej dziedzinie osiągnęła już chyba wszystko co mogła, więc teraz sprawdzi się w nowym programie i będzie uczyła Polskę czym jest… seksowna kuchnia.

Program od samego początku budzi wiele zainteresowania i bez wątpienia okaże się hitem na miarę Kuchennych…, zwłaszcza, że sama zapowiedź wywołała w internecie burzę! Fani są niesamowicie podekscytowani, a Gessler w zwiastunie mówi o… marchewkach i wibratorach!

Marchewka… Czy ona jest afrodyzjakiem? No, wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina (…). Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora. Tylko, że wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka. Tak a propos wibratorów, to nie jestem za nimi. Uważam, że dlatego jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża. Czyli zawsze jest w tyle. One są same, a oni sfrustrowani – opowiada seksowna Gessler w zapowiedzi programu

Sexy Kuchnia Magdy Gessler pojawi się na ekranach stacji Food Network już 5 listopada 0 10:55. Będziecie oglądać? My na pewno!

https://jastrzabpost.pl/newsy/magda-gessler-w-wyprostowanych-wlosach_588145.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/kuchenne-rewolucje-znikaja-z-tvn-magda-gessler-ma-nowy-program_590069.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/magda-gessler-i-michel-moran-maja-konflikt-na-planie-masterchefa_591578.html


Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler - Party urodziny, 10 lat (2017)

Magda Gessler - Party urodziny, 10 lat (2017)

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze swoim partnerem po wspólnej kąpieli

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze swoim partnerem po wspólnej kąpieli

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×