Szukaj

Magda Gessler pochwaliła się prezentem od męża: „Nie mogę się napatrzeć”. To najpiękniejszy dowód miłości

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler pochwaliła się prezentem od męża. Waldemar to prawdziwy romantyk, który wie, jak uszczęśliwić kobietę. Co takiego wręczył żonie?

Magda Gessler uważana jest za królową polskiej gastronomii. Restauratorka ma w Polsce miliony fanów. Każdy odcinek Kuchennych rewolucji, którego jest gospodynią, ogląda średnio 2,45 mln widzów. Gwiazda spełnia się nie tylko zawodowo. Niedawno po raz pierwszy została babcią uroczej Neny.

Rodzina Gesslerów postanowiła spędzić święta w komplecie, przy okazji odpoczywając od zawodowych obowiązków. Właścicielka restauracji U Fukiera wraz z dziećmi wybrała się w podróż do Hiszpanii, gdzie w końcu mogła spędzić czas razem z ukochanym mężem, Waldemarem.

Co Magda Gessler dostała od męża?

Magda wraz z córką, zięciem Piotrem i ukochaną wnuczką wybrała się do słonecznej Hiszpanii. Przez pandemię koronawirusa nie mogli spędzić wspólnych świąt w Polsce, ponieważ mąż restauratorki na co dzień mieszka w Kanadzie. Przez liczne obostrzenia nie mógł swobodnie podróżować. Mając to na uwadze, restauratorka wybrała taki punkt na mapie świata, do którego wszyscy dotrą bez większych problemów.

Gospodyni Kuchennych rewolucji korzystała z chwil, które mogła spędzić z Waldemarem po długiej przerwie. Mimo odległości, jaka dzieli ich na co dzień, para stara się podtrzymywać żar w związku i pamięta o drobnych gestach, które świadczą o wielkiej miłości. Mąż Magdy jest prawdziwym romantykiem i korzystając z każdej możliwej okazji, obdarowuje ukochaną żonę symbolicznymi prezentami. Tak zrobił ostatnio, gdy wręczył Magdzie obrączkę:

Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka @tiffanyandco nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo Walduś.

Uwadze fanów Magdy nie umknęło, że na najnowszym kadrze prezentuje się zjawiskowo. Piękne blond loki okalające twarz oraz delikatny makijaż podkreśliły jej urodę i odjęły lat:

  • Pięknie!
  • Pani Madziu, ale Pani ślicznie wygląda.
  • Ale piękne. Zakochałam się…
  • Pani Magdo, pani to tylko na najlepsze zasługuje. Pozdrawiam.
  • Włosy mega Pani Madziu!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – początki związku

Magda i Waldemar znają się od 35 lat. Poznali się na prywatce organizowanej przez Andrzeja Szpilmana. Kozerawski od razu zwrócił na nią uwagę:

Poszedłem na prywatkę do Andrzeja Szpilmana. Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy . Ja czułem się tam samotnie – zdradził w jednym z wywiadów.

Niestety wówczas ich relacja zakończyła się po trzech miesiącach. Waldemar wyjechał do Kanady, a Magda wróciła na studia do Hiszpanii. Nic nie wskazywało na to, że spotkają się ponownie. Musiało minąć 20 lat, aby los ponownie połączył ich drogi. Jak opowiadała w przeszłości Magda, to spotkanie wywróciło jej świat do góry nogami:

Nie mogłam wejść. Miałam całkiem miękkie nogi. Chodziłam naokoło Fukiera przez godzinę, zanim odważyłam się otworzyć drzwi. A on siedział tuż przy wejściu, w rogu stołu. […] Podał mi te róże i przytulił. I w tym momencie zostałam odczarowana. Jednym pocałunkiem wyleczył mnie z Mariusza (przyp. red. Mariusz Diakowski). Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: „Już nie uciekniesz mi drugi raz”. Wziął mnie za rękę.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - początki małżeństwa

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – początki małżeństwa

Od tamtej pory mimo tego, że żyją w związku na odległość, są ze sobą bardzo blisko i nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Choć lata mijają, oni nadal pielęgnują łączące ich uczucie i są dowodem na to, że pierwsza miłość jest najsilniejsza. Zgodzicie się z nami, że to jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu?


magdagessler_official_141995698_434306734426746_3388550217658192139_n Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×