Szukaj

Anna Starmach będzie zachwycona! Magda Gessler uczci narodziny jej dziecka w cudowny sposób

Ania Starmach, Magda Gessler

Magda Gessler wyśle tort Ani Starmach

Już za kilka tygodni Anna Starmach powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Kiedy przyszła mama kończy kompletowanie wyprawki, jej przyjaciele myślą nad prezentami, którymi chcieliby uczcić ten ważny dzień. Na wyjątkowy pomysł wpadła Magda Gessler.

Restauratorka, która znana jest z tego, że pomaga podupadającym lokalom wyjść na prostą, to prawdziwa królowa kuchni. Nic więc dziwnego, że jej koleżanka z planu MasterChefa otrzyma coś, w czego wykonanie Magda włoży całe serce.

Ten sekret Gessler zdradziła w rozmowie z dziennikarzami Faktu:

Byłam bardzo zaskoczona, jak dowiedziałam się, że jest w ciąży. I już wiem, że tuż po porodzie na pewno wyślę jej mój tort. Ania ma kochającego męża i to jest czas na to, żeby to właśnie mąż się nią zajął, dlatego ja podczas ciąży jej nie rozpieszczałam.

Jak widać panie dogadują się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Magda przyznała także, że podziwia Anię za to, że jest taką osobą, którą Gessler zawsze chciała być.

Wybrankiem Starmach jest Piotr Kusek. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami na początku września 2017 roku. Ceremonia odbyła się w Krakowie.

Nic więc dziwnego, że także wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka przez jakiś czas trzymali w tajemnicy. By jednak uciąć wszelkie domysły i spekulacje, małżonkowie na Instagramie poinformowali o radosnej nowinie. Nie zdradzili jednak ani płci ani imienia maluszka. Na te informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.

Robert Makłowicz nie uciszy plotek o konflikcie z Magdą Gessler tym komentarzem! „Wyreżyserowana psychodrama”

Gwiazdy na imprezie u Magdy Gessler: Ewa Kasprzyk, Lara Gessler, Joanna Racewicz

UPS. Magda Gessler nieco się rozpędziła i zdradziła kulisy finału „Ameryka Express”!


Ania Starmach przed porodem pokazała duży ciążowy brzuch

Ania Starmach przed porodem pokazała duży ciążowy brzuch

Magda Gessler - Poziomki 2018

Magda Gessler - Poziomki 2018

Ania Starmach z ciążowym brzuszkiem

Ania Starmach z ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×