Szukaj

Magda Gessler prawie rozstała się z Waldkiem Kozerawskim

Magda Gessler i jej ojciec, Mirosław Ikonowicz udzielili bardzo osobistego wywiadu w magazynie „Viva!”. Opowiedzieli o rodzicielskiej miłości, faworyzowanym bracie Magdy, Piotrze Ikonowiczu oraz o licznych romansach Magdy. Na tapet wzięli też jej związek z Waldemarem Kozerawskim.

Zobacz: Magda Gessler była niechcianym dzieckiem? Restauratorka wyznała to ojcu na łamach gazety

Ojciec Magdy wyrzucił kiedyś Waldemara z wesela, bo okazywał czułość Magdzie!

Przyznaj, tato, że do dziś jesteś o mnie masakrycznie zazdrosny (żartobliwie). Waldka wyrzuciłeś kiedyś z wesela mojego brata tylko za to, że mnie przytulał i całował w tańcu. Może i jestem choleryczką, ale ty bijesz mnie w tej dyscyplinie na głowę – powiedziała Magda

Mirosław Ikonowicz przyznał, że na początku nie lubił Waldka.

Teraz Waldka bardzo lubię, okazał się porządnym facetem, a wtedy podpadliście mi oboje powiedział Mirosław

Restauratorka wyznała, że ojciec chciał jej układać życie uczuciowe. Tak było z Rudolfo, hiszpańskim narzeczonym Magdy, który był o nią bardzo zazdrosny. To nie spodobało się jej ojcu.

Ciągle wymieniał mi facetów. Żaden inny mój narzeczony nigdy nie robili mi tak histerycznych awantur, jak mój ojciec – przekomarzała się Magda

Na szczęście Waldek i Mirosław się porozumieli i nawet polubili! Magda do dziś jest z kanadyjskim biznesmenem w szczęśliwym związku.

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Fotografia: AKPA

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×