Magda Gessler oskarżona o powiększenie ust. Chirurg nie mógł milczeć. Wyjawił prawdę ws. wyglądu restauratorki

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler wrzuciła nowe zdjęcie. Ludzie zaczęli jej zarzucać, że powiększyła usta... Głos w tej sprawie zabrał doktor medycyny estetycznej.

Magda Gessler ze względu na pracę ojca, korespondenta PAP Mirosława Ikonowicza, spędziła lata młodości poza granicami Polski. Wychowywała się w Bułgarii, na Kubie i w Hiszpanii. W tym ostatnim kraju studiowała malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda, a później założyła firmę, zajmującą się cateringiem dla hiszpańskich royalsów.

Po powrocie do Polski założyła luksusowe restauracje. Największą popularność cieszy się lokal U Fukiera na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Szerszą popularność restauratorce zapewnił program Kuchenne rewolucje TVN. W każdym odcinku gwiazda odwiedza inną restaurację i pomaga jej właścicielom stanąć na nogi. Prywatnie jest żoną Waldemara Kozerawskiego. Ekumeniczny ślub pary odbył się w czerwcu 2004 roku. Uczestniczyło w nim 180 osób.

25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego. Media dziś stawiają nas na ślubnym kobiercu i wysyłają gratulacje! Kochani… to było prawie 20 lat temu. Czytajcie uważnie moje wpisy, a wtedy nie będziecie musieli wypuszczać białych gołębi – niedawno pochwaliła się.

Magda Gessler powiększyła usta?

W ostatnich dniach restauratorka zamieściła nowe selfie.

Łomotanie faworka kto da więcej – napisała w jego opisie.

Wśród komentantorów nie brakowało złośliwców, sugerujących, że Magda… powiększyła usta, choć przecież tylko złożyła je w „dziubek”. Dyskusji przyjrzał się doktor medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, który postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości komentarzem. Zdementował w nim, jakoby gwiazda majstrowała przy swoim wyglądzie.

Ach ten usta i ten dziubek! I pomyśleć ze wszystko naturalne i że Dr Gojdź nic tu nie działał – napisał mężczyzna, nie mogąc pozwolić na bezpodstawne oskarżenie restauratorki.

Magda, gdy przeczytała wpis znajomego, krótko odpisała:

I dlatego się przyjaźnimy… Bo nie mamy wspólnych interesów tylko prawdziwa przyjaźń… Nie kołach za usta albo usta. Za kolacje… Ha ha tylko… Po prostu empatia.

Głos cenionego specjalisty powstrzymać fanów przed wydawaniem podobnych osądów w przyszłości.


Magda Gessler

Magda Gessler

Krzysztof Gójdź. Pani Basia

Krzysztof Gójdź. Pani Basia

Magda Gessler

Magda Gessler

Komentarze

 • Gośćkot pisze:

  Dajciejej spokój złośliwcy spójrzcie na siebie to człowiek nie tylko gdobrego gotowania to prawdziwa dusza artystyczna

 • Gość pisze:

  Ona bierze comiesięczny duży haracz od restauracji, którym dała rekomendację. Aż trudno w to uwierzyć. Wiem od właścicielki restauracji. Okropna, wulgarna baba

 • Gość pisze:

  Po co jej Gójdź jak ma prywatnego chirurga.

 • Gośćzuzia pisze:

  Niech p.doktor obejrzy jej zdjecia z mlodosci i nie robi nam wody z mozgu.

 • Gość Ela pisze:

  Prawda we wcześniejszych programach widać różnicę,ale jak chce się pompować to Jej sprawa tylko po co zaprzeczać 😅

 • Gośćdanusia pisze:

  Jej juz nic nie pomoze. Jest paskudna. Gruba I starą z doczepami. Po co się tak ośmiesza?

 • Gość pisze:

  Od dawna jest zrobiona. Jej mąż to chirurg plastyczny.

 • Gość pisze:

  Dziwne. Widziałam stary program Najsztuba, gdzie przeprowadzał wywiad z panią Gessler i miała zupełnie inne usta. Ale ja się nie znam na medycynie estetycznej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×