Szukaj

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze swojego wesela

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler wspomina swoje wesele

Walentynki to święto, które skłania nas do wielu refleksji, oraz wywołuje falę wspomnień. Co prawda, uczucia powinniśmy okazywać sobie na co dzień. Wspaniale, że wielu z was o tym pamięta. Jednak Walentynki są wyjątkową i bardzo symboliczną datą, na którą z niecierpliwością czeka wielu zakochanych.

Tak jest również w przypadku Magdy Gessler. Dobra passa restauratorki trwa. Z powodzeniem prowadzi Kuchenne rewolucje, gdzie pomaga wyjść z opresji wielu lokalom sprawiając, że stają się świetnie prosperującymi restauracjami. Ponadto, Magda Gessler zdecydowała się ostatnio na utworzenie własnej marki. Wędliny BESOS od razu stały się hitem.

Okazuje się, że słynna restauratorka ma również powodzenie w miłości. Od lat zakochana jest w swoim mężu Waldemarze Kozerawskim. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami pewnymi szczególnymi fotografiami. Na jednej z nich widzimy wspomnienia z wesela Magdy Gessler i jej męża! To zdarza się naprawdę rzadko, kiedy znani i lubiani prezentują tak intymne fotografie. Sądząc po uśmiechach na twarzach zakochanych można śmiało stwierdzić, że impreza była naprawdę udana.

A jak Wy spędzacie Walentynki?

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Wesele Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego

Wesele Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×