Szukaj

Magda Gessler pokazała mamę. Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę. „Brak mi ciebie moja ty piękna”

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler wspomina na Instagramie swoją mamę. Teraz widać po kim restauratorka odziedziczyła urodę. Są do siebie takie podobne…

Magda Gessler od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Restauratorka zbudowała wokół siebie prawdziwe medialne imperium. Jej lokale są oblegane przez klientów, a ona dzięki programowi Kuchenne rewolucje stała się jedną z największych gwiazd w kraju.

Po sukcesie kulinarnego show, w którym pomaga ratować upadające biznesy, nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji. Szybko pojawiła się w kolejnych programach, reklamach telewizyjnych, a także stała się ulubienicą internautów.

Magda jest bardzo aktywna w social mediach i ma doskonały kontakt z obserwatorami, których zgromadziła na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 1 milion osób. Ona sama chętnie pokazuje, jak wygląda jej praca od kuchni, ale zamieszcza też wiele rodzinnych kadrów. Ostatnio najwięcej zainteresowania wzbudziły, te, na których możemy zobaczyć jej wnuczkę Nenę. Urocza dziewczynka, podobnie jak jej babcia, szybko podbiła serca fanów.

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy

Magda Gessler urodziła się w Komorowie. Jej ojciec to Mirosław Ikonowicz, który był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, a matką restauratorki była Olga Borkowska, która miała rosyjskie korzenie. Podobnie jak teraz jej córka zajmowała się gastronomią.

Restauratorka w licznych wywiadach podkreślała, że łączyła je wyjątkowa więź. Mama była jej najlepszą przyjaciółką. W Dniu Wszystkich Świętych prowadząca Kuchenne Rewolucje wspominała ją na swoim profilu. Dzisiaj również postanowiła pokazać swoim fanom jej zdjęcie. Napisała też, że bardzo za nią tęskni:

Mami… Jak brak mi ciebie moja ty piękna. Usta po mamie więc… Proszę uważać na niedorzeczne komentarze a propo ;)))moich ust. To dala mi mama kochana.

Trzeba przyznać, ze gwiazda zdecydowanie odziedziczyła urodę po matce. Mają to samo spojrzenie, rysy twarzy, a także kształt ust, co od razu zaznaczyła w swoim poście Magda. Fani wysłali restauratorce pod tym postem wiele wirtualnych serduszek, chcąc dodać jej otuchy.


Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler uczciła pamięć mamy

Magda Gessler uczciła pamięć mamy

Magda Gessler - zdjęcie mamy

Magda Gessler - zdjęcie mamy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×