Magda Gessler pokazała na Facebooku swojego psa. Internauci nie oszczędzili restauratorki w komentarzach

Magda Gessler pokazała psa

Magda Gessler pokazała psa

Magda Gessler pokazała swojego psa

Magda Gessler jest uwielbiana przez internautów. Na jej profilu w portalu społecznościowym gromadzą się wielbiciele restauratorki, którzy codziennie chętnie oglądają wrzucane przez nią zdjęcia. Gessler bardzo często sama zagaduje swoich fanów i pyta o rady, opinie czy przepisy. Gwiazda publikuje też zdjęcia ze swoimi bliskimi, w tym z córką Larą, która ma szansę powtórzyć sukces zawodowy swojej mamy.

Zobacz: Lara Gessler sporo schudła! Pomogła jej w tym znana trenerka

Niedawno na swoim Facebooku Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem ze swoim psem Miro. Wielu internautów zaczęło zachwycać się pupilem restauratorki,a  część z nich zobaczyła pewno podobieństwo między właścicielką a jej czworonożnym przyjacielem. Najbardziej popularny komentarz pod zdjęciem brzmiał:

Ma szopę na głowie jak Pani 😉

Restauratorka oczywiście nie obraziła się na swojego fana, wręcz odwrotnie! Odpisała mu ,,taaaak!” – przyznając mu tym samym rację. Inni komentujący zdjęcie również doczekali się odpowiedzi restauratorki pod swoimi wypowiedziami.

Magda Gessler ma chyba tylu wrogów, ilu wiernych fanów. Na szczęście na co dzień otacza się tymi, którzy są jej przychylni i tak powinno zostać, bo zdecydowanie pozytywnie działa to na styl bycia restauratorki!

Magda Gessler z psem

Magda Gessler z psem Miro

Magda Gessler w wiśniowej sukience (fot. AKPA, mat. pras. Mohito)

Magda Gessler uwielbia pisać z internautami


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×