Magda Gessler z mężem szykują się do Święta Dziękczynienia. My patrzymy na ich kuchnię w domu w Toronto. Jak tam stylowo

Magda Gessler

Magda Gessler wyjechała do Kanady, gdzie razem z Waldemarem Kozerawskim przygotowała wspaniałą kolację z okazji Święta Dziękczynienia. My przyglądamy się kuchni w domu w Toronto. Tylko zobaczcie, jak tam przytulnie. 

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskich kulinariów. Odkąd znana restauratorka zaczęła prowadzić w TVN program Kuchenne Rewolucje, zyskała sobie spore grono fanów. Polacy nie tylko chętnie odwiedzają jej restauracje, ale sami próbują odtworzyć przepisy, które znają z tego formatu. Przez dekadę udowodniła, że jest nie tylko wirtuozem kuchni, świetną dekoratorką wnętrz, ale też potrafi pomóc właścicielom upadających biznesów rozwiązać ich osobiste problemy.

Gwiazda od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Jej ukochany na co dzień mieszka w Toronto, gdzie pracuje jako lekarz medycyny estetycznej. Para przez większość związku żyje na odległość. Żadne z nich nie zdecydowało się na przeprowadzkę na stałe. Spędzają ze sobą jednak tyle czasu, ile tylko mogą i każdą chwilę wolną od pracy dzielą pomiędzy Polskę i Kanadę.

Magda Gessler pokazała wnętrza domu w Kanadzie

Magda Gessler na co dzień mieszka z dala od swojego ukochanego. Restauratorka ma piękną willę w podwarszawskich Łomiankach. Lokum dzieli z ukochanymi czworonogami, czyli psem i kotem. Wiadomo, że w jej domu znajduje się bardzo okazała garderoba, w której znajdują się kreacje restauratorki. Większość z nich projektuje sama. Oczywiście centralnym punktem domu jest kuchnia. Teraz gwiazda pochwaliła się tym, jak wygląda ona w domu w Toronto. Magda pojechała do Waldemara by razem z nim i przyjaciółmi celebrować Święto Dziękczynienia.

Restauratorka znajduje się obecnie w Toronto, gdzie mieszka jej ukochany. W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć jak małżonkowie, czekając na gości, przygotowują wystawną świąteczną ucztę. Wiadomo, że na stole znajdzie się potrawka z kurczaka, purée z ziemniaków, misa pełna warzyw, ale przede wszystkim pieczony indyk, który jest symbolem i przysmakiem tego dnia.

Toronto. Thanksgiving Kanadyjskie święto dziekczynienia. Ja i moj Waldus, ostatnie przygotowania przed przyjściem gości,w tym ważnym dniu dla kanadyjczykow – napisała Magda pod nagraniem.

My podziwiamy nie tylko przysmaki, od których człowiek na sam widok robi się głodny, ale przyglądamy się kuchni. Widać, że jest to bardzo przytulne miejsce wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Nie da się ukryć, że jest to wystrój typowy dla kanadyjskich domów. Szafki zrobione są z drewna w kolorze buku, a do nich dobrane są jasne marmurowe blaty. W górnej części znajdują się przeszklone podświetlane witryny. W blacie zabudowana jest płyta, na której zamontowane się zdecydowanie więcej niż 4 palniki grzewcze. Nad nią wisi sporych rozmiarów srebrny okap.

Jasna zabudowa idealnie kontrastuje z ciemną drewnianą podłogą, na której leżą grube tkane dywany. W kuchni znajduje się też stylowy złoty żyrandol. W pomieszczeniu zmieścił się także niewielki stół z pięknymi rzeźbiony krzesłami, przy którym Magda i Waldemar zapewne jadają pyszne śniadania. Z kuchni przechodzi się wprost do jadalni, gdzie z oddali widać sporych rozmiarów stół, obrazy na ścianach i piękne lampy z abażurami.

Jak Wam się podoba kuchnia w kanadyjskim domu Magdy?


Magda Gessler pokazała kuchnię w domu w Kanadzie

Magda Gessler pokazała kuchnię w domu w Kanadzie

Magda Gessler pokazała kuchnię w domu w Kanadzie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×