Szukaj

Magda Gessler jest królową biznesu. W sekundę zarobiła więcej niż najbogatsza kobieta na świecie

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler znalazła sposób, by w mgnieniu oka zarobić sporą sumę pieniędzy. Co takiego zrobiła i jaka kwota wpłynęła na jej konto?

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Wyciąga pomocną dłoń do podupadających lokali gastronomicznych, przywraca im dawny blask, a także sprawia, że zyskują nowych klientów. Pracy nie przerwała nawet w dobie pandemii koronawirusa.

Okazuje się, że przez obostrzenia nałożone na branżę gastronomiczną, właściciele restauracji jeszcze chętniej niż wcześniej zgłaszają się po pomoc do produkcji programu:

Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom – mówił w WP Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Magda Gessler w sekundę zarobiła gigantyczny majątek

Magda nie tylko jest gwiazdą telewizji, ale także udziela się w social mediach oraz reklamuje sprawdzone produkty. Restauratorka swoim nazwiskiem sygnuje też patelnie, które schodzą jak świeże bułeczki. Szczególnie gdy mają promocyjne ceny. Jak donosi Super Express, ostatnia wyprzedaż przyniosła gwieździe TVN-u spory zastrzyk gotówki. Tabloid podaje, że w sekundę wzbogaciła się aż o 72 tysiące złotych:

Podczas weekendowych wyprzedaży zestaw składający się z trzech sztuk [patelni — przyp.red.] o różnych rozmiarach był dostępny na jednym z serwisów internetowych za blisko 80 zł. Cały asortyment – 900 zestawów, sprzedał się w… sekundę. Łatwo więc policzyć, że na konto gwiazdy wpadła spora sumka, a dokładniej 72 tysiące złotych — czytamy w gazecie.

Nie da się więc ukryć, że Gessler to królowa biznesu. W sekundę zarobiła więcej niż w tym samym czasie zyskała najbogatsza kobieta na świecie. Alice Walton, która według portalu ludzie-biznesu.pl uznawana jest za najbogatszą wśród pań, zarabia 1,4 milion dolarów na godzinę. To prawie 389 dolarów na sekundę, co daje niecałe 1500 zł na sekundę.

Jaką babcią jest Gessler?

Magda Gessler, oprócz tego, że spełnia się zawodowo, realizuje się w życiu prywatnym. Od niedawna jest babcią uroczej Neny, córki Lary. Jak ujawniła gwiazda Kuchennych rewolucji w jednym z wywiadów, zadba, by wnuczce niczego nie brakowało:

Ciągle słyszę pytanie, jaką będę babcią i czy będę rozpieszczać wnusię. Oczywiście, że tak! Moje serce jest pełne miłości i wzruszenia i oddałabym wszystko tej pięknej maleńkiej istocie i wzruszam się nawet teraz to mówiąc — komentowała w Fakcie.

W tej samej rozmowie Magda dodała, że nie może się doczekać, gdy wraz z bliskimi będą świętować pojawienie się dziewczynki na świecie. O tym, jakie mają plany piszemy tutaj.


Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Dawid Woliński i Magda Gessler

Dawid Woliński i Magda Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×