Szukaj

Magda Gessler wpadła na kolejny genialny pomysł! Jej nowa knajpka to bukiet innowacji! „Takiej restauracji w Polsce jeszcze nie było”

Magda Gessler SMS

Magda Gessler SMS

Magda Gessler otwiera rybną restaurację w Gdyni

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Gwiazda Kuchennych Rewolucji MasterChefa ma niesamowity posłuch wśród restauratorów i doskonale wie jak należy prowadzić restaurację by przynosiła zyski i nie traciła klientów. Niedawno pochwaliła się nową restauracją w Belgii, później informowała o planach stworzenia miejsca z polską kuchnią w Toronto, a teraz porwała się na rynek… nadmorski!

Jak wyjawiła w rozmowie z Newseria Lifestyle, zamierza otworzyć restaurację rybną w Gdyni, która inspirowana będzie znakomitymi knajpkami z Portugalii i Hiszpanii. Zależy jej oczywiście na jakości, ale również na pokazaniu Polakom, że kuchnia rybna nie jest nudna:

Będzie to typowa rybna restauracja, taka jakiej w Polsce jeszcze nie było, gdzie ryby będą leżeć na lodzie, a nie w morzu – będzie można ją wybrać, zważyć, każdy będzie wiedział, czy to jest ta ryba, a nie przyniesiona z zaplecza – zapewnia

Gessler doskonale wie, że kondycja polskich restauracji znajdujących się nad morzem jest kiepska, a nawet w sezonie pojawiają się w nich mrożone ryby. Restauratorzy wolą pójść „na łatwiznę” niż zadbać o klientów. Jedynym konkurentem dla Magdy może być zatem znajdująca się w Ustce Syrenka, w której gwiazda niedawno przeprowadziła spektakularną rewolucję, ale restauratorka wyznała, że nie zamierza opierać się na wprowadzonych tam pomysłach. Zależy jej przede wszystkim na jakości, która w Syrence jest obecnie niesamowita:

Myślę, że dokonamy tego samego, plus jeszcze chyba jakiś dodatek egzotyczny, będzie tam też dużo owoców morza, z hiszpańskiej Galicji, z Asturii, z najlepszych akwenów morskich, gdzie woda jest zimna, a owoce morza są przepyszne. Wydaje mi się, że będzie dla wszystkich. To jest blisko Kamiennej Góry, więc myślę, że nareszcie Polacy będą się mogli pochwalić swoim gościom, że mają pyszną rybę  – dodaje podekscytowana

Wygląda na to, że niedługo pojawi się kolejna perełka na kulinarnej mapie Polski. Wybierzecie się?

Zobacz: Co za historia! Magda Gessler i Weronika Rosati zostały przyjaciółkami! Połączył je ten sam partner

Zobacz: Nowa fryzura Magdy Gessler to wszystko, co musicie dzisiaj zobaczyć! Metamorfoza odjęła jej lat i teraz wygląda jak własna córka!

Zobacz: Popularni przystojniacy na premierze magazynu “Elle MAN”: Rafał Maślak, Olivier Janiak, Mateusz Gessler, Maciej Myszkowski


Magda Gessler – Osobowości i sukcesy 2018

Magda Gessler – Osobowości i sukcesy 2018

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda i Piotr Gessler

Magda i Piotr Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×