Szukaj

Magda Gessler ostro o operacji zmniejszenia żołądka. Dlaczego jest jej przeciwna?

Magda Gessler w ostatnim czasie sporo schudła. Czy gwiazda zdecydowałaby się na operację zmniejszenia żołądka, która przyspieszyłaby ten proces? Wypowiedź restauratorki rozwiewa wszelkie wątpliwości. 
Magda Gessler

Magda Gessler

Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka. W ten sposób dziennikarz walczyć będzie z nadprogramowymi kilogramami. Do zrzucenia ma ich naprawdę sporo. Jak poinformował kilka miesięcy temu, ważył ponad 180 kg.

Zobacz: Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN-u. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła!

Magda Gessler o operacji zmniejszenia żołądka

Operację zmniejszenia żołądka skomentowała Magda Gessler, która na łamach Faktu przyznała, że chociaż kiedyś dostała propozycję takiego zabiegu, nigdy jej nie przyjęła. Nie zanosi się też, by w tej kwestii coś zmieniło się w najbliższym czasie.

Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych – przyznała restauratorka na łamach tabloidu.

Okazuje się, że gwiazda z operacjami nie ma przyjemnych wspomnień, a wręcz przeciwnie, podczas porodu, trzy razy była na granicy śmierci.

Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci, bo miałam cesarkę. Nigdy w życiu nie poszłabym na stół operacyjny, gdyby nie było to kwestią ratowania życia. Dla mnie jest to arogancja wobec życia mojego i moich bliskich – dodała Magda Gessler.

Zobacz: Dieta Magdy Gessler ujawniona! Znamy każdy szczegół! Schudła na niej już o cztery rozmiary

Dieta Magdy Gessler. Jak schudła?

Zamiast operacji, Gessler od jakiegoś czasu stosuje dietę. Sposób odżywiania restauratorki nie jest tajemnicą, a wręcz przeciwnie, na jej temat chętnie wypowiada się w mediach społecznościowych. Niedawno właśnie tam ogłosiła, że jej smukła sylwetka, to wynik odstawienia mięsa i żywienia się głównie warzywami. Dodatkowo w ostatnim czasie Gessler jest bardzo aktywna, a wolny czas poświęca na taniec.

Zobacz: Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety


Magda Gessler przed jesienną ramówka TVN 2019

Magda Gessler przed jesienną ramówka TVN 2019

Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler fot. Instagram

Magda Gessler fot. Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×