Szukaj

Przejmujący wpis Magdy Gessler: „Stało się coś okropnego”. Aż nie chce się wierzyć, że to prawda

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler na Instagramie dodała przejmujący wpis, w którym podkreśla, że stało się coś okropnego. Co na to internauci?   

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat jest gospodynią Kuchennych rewolucji. Wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających restauracji i na oczach kamer pomaga im stanąć na nogi. Miejsca przechodzą metamorfozy, a dzięki odpowiedniej reklamie zdobywają nowych klientów.

Restauratorka wie, że program, który prowadzi, wpływa nie tylko na osoby posiadające biznesy gastronomiczne, ale także na całe społeczeństwo. W jednym z wywiadów komentowała, że dzięki niemu zwiększyła się świadomość klienta, który stał się bardziej wymagający:

Dzięki „Kuchennym rewolucjom” zrobiliśmy jakiś krok milowy jako społeczeństwo. Zwiększyła się nie tylko świadomość kulinarna, ale też odpowiedzialność i uczciwość wobec klienta. Klient stał się bardziej wymagający. To dobry kierunek, bo powinniśmy mieć wiedzę i oczekiwania. Moja świadomość też się bardzo zmieniła – mówiła Magda w Onecie.

Magda Gessler o wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Co napisała?

Gessler zdobyła mnóstwo fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, a także śledzą jej działalność w sieci. Restauratorka pokazuje wybrane fragmenty życia prywatnego, a także zabiera głos w ważnych sprawach. Tak jak w czwartkowy wieczór, gdy nie przebierała w słowach.

Przypomnijmy, że kilka godzin wcześniej Trybunał Konstytucyjny orzekł o sprawie zakazu aborcji. Uznano, że przerwanie ciąży w momencie, w którym istnieje spore prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodne z Konstytucją.

Setki osób, które z tą decyzją się nie zgadzają, wyszło na ulice. Social media zalały wpisy, w których internauci wyrażają swój sprzeciw. Wśród nich jest Magda Gessler. Restauratorka w nowym poście na Instagramie podkreśla, że stało się coś okropnego, na czym ucierpią matki, których nie będzie stać na zabieg za granicą:

Stało się coś okropnego. Za wyrok Trybunału kobiety będą płacić nieopisanym cierpieniem. Nieliczne, wybranki losu zapłacą za bilet i zabieg zagranicą. Zmuszanie do rodzenia istot nie mających szans na przeżycie. Skazywanie matek na patrzenie jak życie, które bez nadziei wydały na świat kona, czynienie z macierzyństwa męki, to wszystko są szalone wizje fanatyków religijnych. A na stosie ich gorliwej wiary spłoną jak zwykle kobiety. (zachowano pisownię oryginalną).

Ze stanowiskiem Magdy zgodziło się mnóstwo internautów, którzy są zaniepokojeni tym, co dzieje się w Polsce. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Magda Gessler o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Magda Gessler o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler z mężem na randce

Magda Gessler z mężem na randce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×