Magda Gessler pierwszy raz o śmierci matki. Podzieliła się osobistą tragedią i ostrzega inne kobiety: „Proszę was, nie dajcie się skusić”

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler na Instagramie wypowiedziała się na temat śmierci matki. Podzieliła się osobistą tragedią i skierowała ostrzeżenie do innych kobiet. Na co powinny uważać?

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat jest gwiazdą Kuchennych rewolucji. Wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających restauracji i stara się przywrócić im dawny blask. Wprowadzania zmian nie zaprzestała nawet w czasie pandemii koronawirusa, która bardzo negatywnie wpłynęła na gastronomię.

Restauratorka w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że znalazła sposób, by pomóc właścicielom lokali. Stawia na sprzedaż dań na wynos, które powinny być nie tylko smaczne, ale także mieć przystępną cenę:

W tej chwili sytuacja w Polsce jest trudna, w związku z tym robimy rzeczy tanie, domowe, pyszne, zamknięte szczelnie i higienicznie. W słoikach, szczelnych, fajnych wnętrzach kartonów, gdzie naprawdę można zjeść kapitalny obiad, kupując go właśnie w takiej restauracji, która się zdecydowała na wydawanie potraw przez okienko.

Magda Gessler o śmierci matki. Zdobyła się na osobisty wpis

Gessler dzięki Kuchennym rewolucjom zdobyła mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się informacjami z życia prywatnego. W niedzielny wieczór dodała zdjęcie z papierosem, w którego opisie wypowiedziała się na temat śmierci mamy. Zdradziła, że to nałóg skrócił jej życie. Przestrzegła inne kobiety przed popełnieniem tego samego błędu:

Pamiętajcie … to b istotne .. wielu kobietom wydaje sie ze z papierosem. wygladaja atrakcyjnie potem sie uzależniają … potem .. ze zdrowiem Maja poważne kłopoty … tak straciłam mamę .. wiec prosze was bbb .. mimo ze nawet ja zpapierosem wyglądam ciekawie nigdy nie paliłam i nie będę palić /// mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata … tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy bo ten tez zabija … prosze was nie dajcie sie skusić. to zdjecie to … kusząca prowokacja / trwała min :)) [zachowano pisownię oryginalną].

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślają, że dobrze, iż Magda Gessler nagłaśnia niewygodne dla wielu tematy:

  • Fajny post, bardzo pożyteczny. Dobrze, że Pani o tym mówi, Pani Magdo kochamy panią buziaczki.
  • Zgadzam się i bardzo współczuję! Ja nie palę i wszystkim mówię o szkodliwości palenia! Ogromne brawa! Kocham Panią.
  • Pani Madziu, piękny przekaz w opisie zdjęcia!! Życzę miłej nocy.

Kim była mama Magdy Gessler?

Magda Gessler urodziła się w Komorowie. Jej ojciec to Mirosław Ikonowicz, który był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. Matką była Olga Borkowska, która miała rosyjskie korzenie. Podobnie jak teraz jej córka zajmowała się gastronomią. Gwiazda Kuchennych rewolucji w swojej książce Autobiografia apetyczna podkreśliła, że mama bardzo pilnowała jej wagi. Uważała, że powinna schudnąć:

Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram świeżej cielęciny.

Mimo to panie łączyły bardzo bliskie relacje, o czym restauratorka przekonuje w wywiadach.


Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler z papierosem przestrzega inne kobiety

Magda Gessler z papierosem przestrzega inne kobiety

Magda Gessler ma nową torebkę

Magda Gessler ma nową torebkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×